Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSPristatome naują portalą „Kas vyksta Neringoje“ – Kas vyksta Kaune

Pristatome naują portalą „Kas vyksta Neringoje“ – Kas vyksta Kaune


Su džiaugsmu informuojame, kad nuo birželio 1-osios dienos pradėjo veikti naujienų portalas „Kas vyksta Neringoje“. Jame rasite naujausias žinias iš gražiausio Lietuvos kampelio, taip pat galite tiesiogiai pamatyti, kokia reali oro situacija yra šiuo metu pajūryje.

Kameros, įrengtos Nidos bei Juodkrantės centrinėse gelbėjimo stotyse ir ant Kuršių marių kranto. Jos gali virtualiai pažvelgti į kelią Kuršių nerijos vietoves iš karto. Tiesioginių transliacijų pagalba skaitytojai gali realiu laiku stebėti vandens banguotumą, oro sąlygas, aktyvų pakrančių gyvenimą.

Portale „Kas vyksta Neringoje“ rasite informaciją apie artėjančius renginius, aktualias vietovės naujienas, taip pat didelis dėmesys bus skiriamas skaitytojų informacijai. Iki dabar Neringa atskiro naujienų portalo, tad tikimės, kad artimoje ateityje jis taps naujienų kelrodžiu Neringoje.

Kuršių nerija – tarp Baltijos jūros ir Kuršių marių įsiterpusi unikali 97 km sausumos juosta, kurių daugiau kaip prieš 5 tūkst. metų suformavo jūros bangos ir srovę, smėlis ir vėjas.

1961 m. Kuršių nerijos lietuviškosios dalies gyvenvietės – Nida, Juodkrantė, Pervalka, Preila ir Alksnynės viensėdis – sujungtos į Neringos miestą.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita