Sekmadienis, 26 gegužės, 2024
PradžiaReceptaiPuikus neapolietiškos picos receptas – virėjų pora

Puikus neapolietiškos picos receptas – virėjų pora


Įvaldykite autentiškos itališkos picos meną Neapolietiškos picos receptas! Šis receptas atskleidžia tobulos tešlos, paprasto, bet kvapnaus padažo ir greito kepimo ant karštos ugnies paslaptis, kad jūsų orkaitėje pasigamintumėte picerijos vertą pyragą.

Neapolietiška pica ant picos žievelės su bazilikais ir šviežia mocarela.

Kai valgai geriausią picą Neapolyje, Italijoje, sunku grįžti atgal. Žinai filme Matrica kai Neo leidžiama pasirinkti mėlyną ir raudoną piliulę, pasirinkti tarp palaimingo nežinojimo ar tiesos? Valgyti picą Neapolyje, vieta, kur buvo išrasta picayra tarsi raudonos piliulės pasirinkimas.

Vieną kartą paragavęs neapolietiškos picos, niekada nebegrįši. Tada visą likusį gyvenimą praleisite bandydami jį atkurti namuose! Laimei, mes tai padarėme už jus. Čia yra visi mūsų patarimai ir gudrybės geriausia naminė neapolietiška pica!

„Nuostabus receptas. Tai tikrai autentiška ir taip paprasta! Kadangi turime mažų vaikų, nusprendėme įdėti šaukštelį cukraus ir tai buvo tiesiog tobula. – Michaelas

Kas yra neapolietiška pica?

Neapolietiška pica – tai pica, pagaminta pagal stilių, kilusį Neapolyje, Italijoje. Kaip ir bet kuris garsus patiekalas, yra daug nuomonių apie tai, ką reiškia būti „autentišku“. Neapolyje suvalgę picą, kuri laikoma geriausia pasaulyje, štai ką radome neapolietiškajai picai:

 • Paprasti skoniai: Geriausias neapolietiškas picų restoranas, kuriame lankėmės, Da Michele, patiekiama tik dviejų skonių: Margherita ir Marinara. Pica margherita – tai pomidorai, mocarela ir bazilikas, o pica marinara – tai tiesiog pomidorai ir česnakai.
 • Minkšta, plona plutelė, kepta labai karštoje orkaitėje: Dauguma neapolietiškų picų kepamos malkomis kūrenamoje picos krosnyje, kurios temperatūra yra apie 800–1000 laipsnių pagal Farenheitą. Pluta paprastai pajuodusi nuo ugnies, su išsipūtusiais kraštais ir labai plona link vidurio.
 • Paprasti pomidorai: Neapolietiškų picų pluta paprastai tepama tiesiog pomidorais, dažniausiai San Marzano veislės picomis. Žemiau pateiktame recepte naudojamas paprastas picos padažas, imituojantis skonius, kuriuos turėjome Neapolyje.
 • Mocarela: Sūris Italijoje yra aukščiausios klasės. Neapolietiškoje picoje dažnai naudojama šviežia mocarela arba buivolo mocarelos sūris.
Neapolietiška pica su bazilikais.

Kaip gaminti neapolietišką picą: žingsnis po žingsnio

Pateikiame neapolietiškos picos gaminimo apžvalgą. Norėdami gauti daugiau informacijos, pereikite prie viso recepto!

1 veiksmas: pagaminkite picos tešlą

1 žingsnis: Padarykite picos tešlą. Jam pagaminti prireiks 15 minučių, tada leiskite pakilti 45 minutes. Taip pat galite pagaminti iš anksto ir atšaldyti arba užšaldyti, kol paruošite kepti. Eikite į šį picos tešlos receptą.

2 veiksmas: ištieskite picą

2 žingsnis: Ištempkite picos tešlą ir įdėkite į picos žievelę. Norėdami gauti patarimų, eikite į „Kaip ištempti picos tešlą“. Ant picos aptepkite picos padažu ir šviežiu mocarelos sūriu, supjaustytu smulkiais gabalėliais.

Picos tešlos patarimai

Esminė neapolietiškos picos dalis yra picos tešla. Mes su Aleksu prie picos tešlos recepto dirbame daugiau nei 10 metų. Proceso metu išmokome keletą dalykų iš kai kurių pirmaujančių picų restoranų virėjų Amerikoje, kurie patys studijavo picą Neapolyje!

 • Naudokite Tipo 00 miltus. Tipo 00 miltai yra itališkų miltų rūšis, kurią naudoja neapolietiški picerijos restoranai. Iš jo gaunama elastinga ir puri tešla. Jį galite rasti vietinėje bakalėjos parduotuvėje arba internete. Jei nerandate, galite naudoti universalius miltus: vis tiek bus puiki pica!
 • Tešlą palikite 45 minutes. Tai yra geriausios purios picos tešlos raktas.
 • Arba tešlą šaldykite 2–3 dienas prieš kepimą (nebūtina). Jei galite, rekomenduojame picos tešlą sudėti į sandarų indą ir laikyti šaldytuve 2–3 dienas. Tai natūraliai fermentuoja tešlą ir suteikia tešlai riešutinį sudėtingą skonį.
 • Peržiūrėkite mūsų tešlos tempimo patarimus. Kai būsite pasiruošę gaminti picą, mūsų išsamų vadovą rasite „Kaip ištempti picos tešlą“.
Kaip ištempti neapolietiškos picos tešlą

Ar man reikia picos krosnies?

Ne, šiam receptui nereikia neapolietiškos picos krosnies. Galite kepti standartinėje orkaitėje 500 ° F temperatūroje kartu su pašildytu picos akmeniu. Bet jei norite, kad ant jūsų plutos būtų tų gražių juodų anglies žymių, kaip šiose nuotraukose, jums reikės picos orkaitės (ir naudokite šią picos orkaitės tešlą).

 • Picos orkaitė gali būti daug karštesnė nei įprasta orkaitė. Jūsų standartinė orkaitė gali įkaisti tik iki 550 °F, bet picos orkaitė pasiekia beveik 1000 °F temperatūrą!
 • Kokią picos krosnį pirkti? Aleksas ir aš naudojame šią nešiojamą picos krosnį. Jis mažas, transportuojamas ir įkaista iki 1000°F vos per 10 minučių! Jis varomas medienos granulėmis. Ją naudojant reikia šiek tiek pasipraktikuoti, bet tai padarė revoliuciją mūsų naminėje picoje.
Neapolietiškos picos krosnis

Neapolietiškos picos priedai: pomidorai

🍅 Daugumoje neapolietiškų picų receptų reikalaujama, kad pomidorai būtų dedami tiesiai ant tešlos. San Marzano pomidorų veislė yra itališkų pomidorų rūšis, dažniausiai naudojama neapolietiškoje picoje. Šiomis dienomis daugelyje JAV parduotuvių galite rasti konservuotų San Marzano pomidorų.

Atradome gudrybę, kaip pasigaminti padažą neapolietiškajai picai: šiame picos padažo recepte naudojami tik 5 ingredientai, kad būtų paruoštas aromatingas padažas, primenantis geriausia pica Neapolyje, Italijoje. Jame naudojami ant ugnies skrudinti pomidorai, kurių skonis saldus ir dūminis tiesiai iš skardinės.

Patarimai, kaip naudoti šviežią mocarelos sūrį

Šviežiame mocarelos sūryje yra daug drėgmės, todėl kartais gali susidaryti vandeninga pica! Drėgmė skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo. Jei šiam neapolietiškos picos receptui naudojate šviežią mocarelos sūrį, atlikite šiuos veiksmus:

 • Supjaustykite mocarelą ¼ colio storio gabalėliais, kad užpiltumėte picą. Naudojant didžiulius gabaliukus, po kepimo kaupiasi vanduo.
 • Jei prekės ženklas atrodo ypač vandeningas, leiskite jam stovėti ant rankšluosčio maždaug 15 minučių, tada nuvalykite papildomą drėgmę.
 • Mėgstame ant mocarelos ant viršaus pabarstyti parmezano sūrio, kad prieš kepant viską surištume.
Neapolietiškos picos receptas | Geriausia pica Neapolyje Italija | Neapolietiškos picos krosnis
Štai „Da Michele“ valgymo geriausios picos Neapolyje, Italijoje, nuotrauka. Tai yra mūsų mėgstamiausia picos patirtis, įamžinta čia ir mūsų kulinarinės knygos picų skyriuje!

Ar neapolietiškoje picoje turėtų būti baziliko?

🌱 Kaip ir bet kuris garsus receptas, yra daugybė nuomonių apie tai, kas yra autentiškas neapolietiškos picos receptas. Jei gaminate Margherita picą, sakytume, kad bazilikas yra būtinas. Kai prieš keletą metų valgėme Neapolio picą, ant picos buvo vienas šviežio baziliko lapelis. Vienas lapas! Kažkaip tai atnešė tik tinkamą baziliko skonį.

Ar baziliką dėti ant picos prieš ar po kepimo? Jei naudojate neapolietišką picos orkaitę, kepimo laikas yra tik 1 minutė. Baziliką galite uždėti prieš kepdami, nes tai toks trumpas kepimo laikas. Bet jei picą kepate standartinėje orkaitėje, švieži bazilikas pajuoduoja per 6–7 minutes. Jei naudojate standartinę orkaitę, pridėkite baziliko po to kepimo.

Vaizdo įrašas su žingsnis po žingsnio instrukcijomis

Tobulinimas tikras Neapolietiška pica gali būti sudėtinga. Lengviausia išmokti žiūrint. Kadangi negalime atvykti į jūsų virtuvę parodyti save, štai kitas geriausias dalykas! Šis žingsnis po žingsnio vaizdo įrašas parodo, kaip tiksliai pasigaminti picą – nuo ​​minkymo iki formavimo iki kepimo. Labai rekomenduojame tai pažiūrėti prieš pradedant receptą!

Daugiau amatininkų picų receptų

Ši neapolietiška pica yra viena iš mūsų mėgstamiausių amatininkų picų, kurią kada nors gaminome namuose! Štai keletas kitų mėgstamiausių naminių picų receptų:

Dietos užrašai

Šis neapolietiškos picos receptas yra vegetariškas.

Dažnai užduodami klausimai

Ar įmanoma namuose gaminti autentišką neapolietišką picą be malkomis kūrenamos krosnies?

Nors malkomis kūrenama orkaitė yra ideali, labai gerą neapolietišką picą galite gauti namuose naudodami standartinę orkaitę, naudojant aukštą karštį. Šis receptas padės jums sureguliuoti traškią plutą, nepaisant namų orkaitės apribojimų.

Kuo neapolietiška pica skiriasi nuo kitų picų?

Neapolietiška pica garsėja savo paprastumu ir dėmesiu į aukštos kokybės ingredientus. Jame yra plona, ​​erdvi plutelė su šiek tiek paryškinta, paprastas pomidorų padažas ir minimalus priedas.

Kokius miltus turėčiau naudoti neapolietiškos picos tešlai?

„00“ miltai, smulkiai sumalti itališki miltai, tradiciškai naudojami neapolietiškos picos tešlai. Tai prisideda prie būdingos lengvos ir erdvios tekstūros. Tačiau duonos miltai arba universalūs miltai gali būti tinkamas pakaitalas.

Mano tešla atrodo per lipni. Ką aš galiu padaryti?

Neapolietiška picos tešla yra drėgnesnėje pusėje. Po truputį dėkite miltus, kol tešla susimaišys ir nebelips prie rankų.

Kiek karšta turi būti mano orkaitė neapolietiškajai picai?

Neapolietiškos picos raktas yra labai didelis karštis. Siekite įkaitinti orkaitę (idealiu atveju su picos akmeniu) iki maksimalios temperatūros, kuri paprastai yra apie 500 °F (260 °C) ar aukštesnė.

Ką daryti, jei mano orkaitė taip neįkaista?

Nesijaudink! Vis tiek galite pasiekti gerą rezultatą. Įkaitinkite orkaitę iki aukščiausios temperatūros ir pašildykite picos akmenį arba kepimo skardą bent 30 minučių, kad maksimaliai išlaikytumėte šilumą.

Kaip perkelti picą į karštą orkaitę be picos žievelės?

Galite naudoti pergamentinį popierių „nulupti“. Padėkite picą ant didelio pergamentinio popieriaus gabalo, pabarstyto miltais. Tada atsargiai įstumkite pergamentinį popierių su pica ant įkaitinto picos akmens arba kepimo skardos orkaitėje.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramąstalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Įvaldykite autentiškos itališkos picos meną naudodami šį neapolietiškos picos receptą! Šis receptas atskleidžia tobulos tešlos, paprasto, bet kvapnaus padažo ir greito kepimo ant karštos ugnies paslaptis, kad jūsų orkaitėje pasigamintumėte picerijos vertą pyragą.


 • 1 naminės picos tešlos kamuoliukas*
 • ⅓ puodelis Lengvas picos padažas**
 • 2 į 3 uncijų šviežio mocarelos sūrio (arba apie ¾ puodelio susmulkinta mocarela)
 • Parmezano sūris, užpilui (nebūtina)
 • Košerinė druska
 • 2 baziliko lapai
 • Manų kruopų miltai arba kukurūzų miltai, skirti picos žievelės apipurkšti


 1. Gaminkite picos tešlą: Paruoškite tešlą pagal šį picos tešlos receptą. (Pagaminti užtrunka apie 15 minučių, o pailsėti – 45 minutes.)
 2. Įdėkite picos akmenį į orkaitę ir įkaitinkite iki 500 °F (arba įkaitinkite picos orkaitę).
 3. Padarykite picos padažą.
 4. Mocarelą supjaustykite ¼ colio storio gabalėliais. Jei tai neįtikėtinai vandeninga šviežia mocarela (visi prekės ženklai skiriasi), leiskite jai 15 minučių stovėti ant popierinio rankšluosčio, tada patrinkite mocarelą popieriniu rankšluosčiu, kad pašalintumėte papildomą drėgmę.
 5. Kai orkaitė bus paruošta, tešlą ištempkite į apskritimą (instrukcijas žr. Kaip ištempti picos tešlą). Picos žievelę pabarstykite manų arba kukurūzų miltais, tada atsargiai uždėkite tešlą ant viršaus. Tešlą ištepkite picos padažu. Ant viršaus uždėkite mocarelos sūrio. Ant viršaus uždėkite ploną šviežio tarkuoto parmezano sūrio sluoksnį ir kelis žiupsnelius košerinės druskos.
 6. Jei kepate picos orkaitėje, suberkite baziliko lapelius. Jei norite kepti standartinėje orkaitėje, praleiskite šį veiksmą.
 7. Perkelkite picą ant picos akmens ant picos žievelės, tada kepkite, kol sūris išsilydys, apie 7 minutes orkaitėje (arba 1 minutę picos orkaitėje). Leiskite picai minutę ar dvi atvėsti, prieš dėdami baziliką ant viršaus (smulkiai suplėšytus arba plonais griežinėliais). Supjaustykite gabalėliais ir nedelsdami patiekite.

Pastabos

*Picos tešlą gaminkite prieš 1 valandą (paruošimo dienai) arba galite pasigaminti iš anksto ir laikyti šaldytuve iki 3 dienų. Tešlos atšaldymas iš tikrųjų padidina skonį! Prieš naudodami leiskite atšaldytai tešlai sušilti iki kambario temperatūros, palikdami apie 30–45 minutes.

** Picos tešlą pasigaminkite ne vėliau kaip prieš 1 savaitę ir atšaldykite.

 • Kategorija: Pagrindinis patiekalas
 • Metodas: Iškepta
 • Virtuvė: italų

Raktiniai žodžiai: Neapolio pica, Neapolio picos receptasSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita