Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTOVartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 219 serija: Stellantis Chinese Hookup, 10 000...

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 219 serija: Stellantis Chinese Hookup, 10 000 USD elektriniai automobiliai, elektrinės policijos transporto priemonės | Kasdienis važiavimas


Kinijoje šiuo metu vyksta daug…

Elektriniai policijos automobiliai
Elektriniai policijos automobiliai

Nesvarbu, ar vairuojate automobilį, ar jums reikia automobilio, ar tiesiog retkarčiais pasivažinėjate su draugais, atėjote į reikiamą vietą. Prisijunkite prie Džilės ir Tomo, kai jie sugriauna viską, kas vyksta automobilių pasaulyje. Naujų automobilių apžvalgos, apsipirkimo patarimai, ekologiškas vairavimas, elektromobiliai, klasikiniai automobiliai ir daugybė puikių svečių. Tai „Consumer Guide Car Stuff Podcast“.

Epizodas: 219

Transliacijos data: 2024 m. gegužės 6 d

Svečias: Samas Fiorani

Paulas Herroldas iš „Greičio sūnų“ šią savaitę vaidins Jill. Laidą vedėjai pradėjo kalbėdami apie nedidelį sedaną „Genesis G70“, kurį šiuo metu vertina Paulas. Jis apskritai yra patenkintas transporto priemone, kuri populiariai laikoma alternatyva 3 serijos BMW.

Šeimininkai aptarė naujas ir reikalingas federalines avarinio automatinio stabdymo sistemų gaires, kurias 2029 metų modelio metais turės turėti visos transporto priemonės. Šiuo metu siūloma paini įvairių sistemų, kurių funkcionalumas yra įvairus.

Dar pirmajame segmente Tomas privertė Paulą atspėti, kurie maži krosoveriai buvo išrinkti populiariausiais neseniai vykusiose Twitter/X apklausose. Pasiklausykite, kaip sekėsi Pauliui.

Antrame segmente Paulas ir Tomas sveikina Samą Fiorani iš „AutoForecast Solutions“ sugrįžtant į laidą. Kalbėdamas apie pastaruoju metu išaugusį hibridinių automobilių pardavimą, Samas paaiškino neseniai sudaryto sandorio tarp „Stellantis“ ir Kinijos elektromobilių startuolių „Leapmotors“ svarbą. Samas taip pat paaiškino, kodėl automobilių gamintojai ir prekybos entuziastai taip susirūpinę dėl Kinijos automobilių gamybos Meksikoje ir galimo tokių automobilių, kaip 10 000 USD vertės BYD Seagull, poveikio JAV elektromobilių rinkai.

Paskutiniame segmente Pauliui dalyvauja Tomo viktorina „Fake Trim Level“, po kurios šeimininkai aptarė naują policijos transporto priemonę Chevrolet Blazer EV PPV.

Mes esame motorinė pavara (greičio sūnų namai)

AutoForecast sprendimai

Boyertown istorinių transporto priemonių muziejus

Chevrolet Blazer EV PPV: elektrifikuojanti teisėsaugaSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita