Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaReceptaivasaros kepsnys su kukurūzais ir pomidorais – smitten virtuvė

vasaros kepsnys su kukurūzais ir pomidorais – smitten virtuvė


Paruoškite kepsnį: Išdžiovinkite kepsnį ir padėkite ant lėkštės ar padėklo. Jei jūsų kepsninė ar keptuvė yra mažesnė nei jos ilgis, supjaustykite kepsnį į tam tinkamus segmentus. Mažame dubenyje sumaišykite cukrų, druską, papriką ir daug maltų juodųjų pipirų, o pusę jų pabarstykite ant kepsnio viršaus; apverskite kepsnį ir pakartokite antroje pusėje. Perkelkite į šaldytuvą ir leiskite atvėsti 30 minučių arba iki kelių valandų, kol būsite pasiruošę kepti ant grotelių. Aš tai darau neuždengtas, kad paskatinčiau kraštelius išdžiūti, o tai tik mano pirmenybė; taip pat laisvai uždengti darbai.

Gaminkite kukurūzų ir pomidorų salotas: Kukurūzus kepkite mėgstamu būdu; Aš naudoju grilį. Įkaitinkite grilį iki stiprios ugnies. Nulupkite burbuoles, pašalindami susivėlusius gabalėlius ir lengvai patepkite burbuoles aliejumi. Padėkite tiesiai ant grotelių ir kepkite, kol susidarys apanglėjusios dėmės, pagal poreikį sukdami burbuoles. Tai gali užtrukti apie 5–10 minučių, priklausomai nuo jūsų grilio tvirtumo. Kol gaminsite padažą, atidėkite burbuoles, kad šiek tiek atvėstų.

Į vidutinio dydžio dubenį supilkite alyvuogių aliejų, sidro actą, košerinę druską ir daug maltų juodųjų pipirų ir sumaišykite. Kai kukurūzai pakankamai atvės, kad juos būtų galima apdoroti (jei reikia, su rankšluosčiu), nupjaukite branduolius nuo burbuolių ir supilkite į padažą dubenyje. Pomidorus, jalapeño, laiškinius svogūnus ir žoleles išbarstykite ant kukurūzų sluoksniais, bet aš nesivargiu šiuo metu maišyti. Man patinka, kad kukurūzai marinuotųsi ir švelniai marinuotųsi padaže, kol kepu kepsnį. Iš anksto: Kukurūzų salotas galima paruošti prieš 1 valandą. Jei norite pagaminti dar anksčiau, palikčiau žoleles prieš patiekiant, kad jos nepabistų.

Iškepkite kepsnį: Ant grotelių: Prieš naudodami groteles, 10 minučių įkaitinkite ją iki aukšto lygio. Man patinka mano (maža, dujinė) kepsninė, kuri yra labai karšta, nes ji tokia plona ir noriu gauti spalvą išorėje, kol ji perkepa centre. Lengvai patepkite aliejumi kepsninę ir kepsnį, kepkite 2 minutes iš pirmosios pusės, tada apverskite ir kepkite 2 minutes antroje pusėje, jei tai yra vidutiniškai reta. Perkelkite ant pjaustymo lentos, kad pailsėtų 5–7 minutes.

Ant viryklės: Kelias minutes kaitinkite savo sunkiausią keptuvę, idealiu atveju ketaus (tai yra mano nuolatinis pasirinkimas) ant stiprios ugnies, kol keptuvė įkais. Lengvai aptepkite neutraliu aliejumi ir sudėkite kepsnį. Jei tektų supjaustyti į keletą dalių, vienu metu galėtumėte gaminti tik du. Kepkite 2 minutes iš pirmosios pusės, tada apverskite kepsnį ir kepkite 2 minutes antroje pusėje, kad gautumėte vidutiniškai retą kepsnį. Perkelkite ant pjaustymo lentos, kad pailsėtų 5–7 minutes.

Surinkite ir patiekite: Sumaišykite pomidorų-kukurūzų salotas, kad sumaišytumėte ingredientus ir paragaukite, jei reikia, pakoreguokite prieskonius. Kai kepsnys pailsės, supjaustykite jį skersai 1/4–1/2 colio storio griežinėliais. Išdėliokite kepsnį ant serviravimo lėkštės ir užpilkite ant pjaustymo lentos susikaupusias sultis. Lengvai pagardinkite papildoma druska ir pipirais. Ant jo užpilkite šaukštu pomidorų ir kukurūzų salotų, likusias palikite dubenyje šone, kad galėtumėte pridėti prie stalo. Valgyk iš karto.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -