Penktadienis, 19 liepos, 2024
PradžiaAUTO„Cadillac Lyriq“: geriausias automobilių dizainas (nuotraukos ir įspūdžiai) | Kasdienis važiavimas

„Cadillac Lyriq“: geriausias automobilių dizainas (nuotraukos ir įspūdžiai) | Kasdienis važiavimas


„Cadillac“ savo pirmajam elektromobiliui suteikia gaivią išvaizdą, kuri nėra per daug įspūdinga.

2024 m. Cadillac LYRIQ Sport apdaila su apšviestomis priekinėmis grotelėmis iš priekinės vairuotojo pusės 3/4 vaizdas.  Cadillac Lyriq: geriausias automobilių dizainas
2024 m. Cadillac Lyriq: geriausias automobilių dizainas

Nekalbu automobilių dizainerių kalbos, bet žinau, kad automobilis atrodo gerai, kai jį matau, ir mane labiau žavi naujasis 2023 m. Cadillac Lyriq. Pirmasis „Cadillac“ visiškai elektrinis modelis „Lyriq“ sulaukė daugiausia teigiamų atsiliepimų ir, atrodo, parduodamas gana gerai. Galite perskaityti mūsų vairavimo įspūdžius apie Lyriq čiaarba klausykite mūsų podcast'o apžvalgos čia.

Daugiau dizaino pramogų

Cadillac Lyriq: geriausias automobilių dizainas

Rašau tai, dabar mačiau daugybę Lyriq reguliariajame eisme. Man didžiausią įspūdį daro tai, kad neperžengiant per daug šiuolaikinio dizaino standartų, vidutinio dydžio „Caddy“ yra aiškiai atpažįstamas iš tolo ir skiriasi beveik visais kampais.

2024 m. Cadillac LYRIQ Sport apdailos 3/4 vaizdas iš galo.
2024 Cadillac Lyriq

Priekinė dalis ir grotelės

Pradedu nuo priekio, pagiriu Caddy stilistus už tai, kad jie visiškai neatsisakė grotelių. Nors elektromobiliams nereikia įprasto radiatoriaus, į kurį būtų tiekiamas lauko oras, drąsios grotelės jau seniai buvo atpažįstamas „Cadillac“ dizaino bruožas, o „Lyriq“ priekinė dalis išreiškia deramą pagarbą šiai tradicijai.

Taip pat man patinka paprasti ir drąsūs priekinių žibintų varikliai, kurie tiesiai į priekį atkreipia dėmesį į tvirtas padangas ir suteikia Lyriq solidžią, solidžią ir sodrią išvaizdą.

2024 m. Cadillac LYRIQ Sport apdaila su apšviestomis priekinėmis grotelėmis iš priekio.
2024 Cadillac Lyriq

Profilis

Lyriq profilis, ko gero, yra išskirtinė krosoverio išvaizda. Kadangi elektromobilio profilyje trūksta tradicinės įpjovos, atrodo, kad jis važiuoja ilgiau ir žemiau, nei yra iš tikrųjų. Nors iš tikrųjų yra šiek tiek žemesnio aukščio ir ilgesnis nei BMW vidutinio dydžio X5, Lyriq profilis geriausiu įmanomu būdu atrodo kaip universalas. Panašu, kad „Lyriq“ užima šiek tiek vietos kelyje – yra, kaip ir turėtų būti gera prabangi transporto priemonė.

Galinis

Iš galo šviesų masyvas, įrėminantis galinį stiklą, padeda apibrėžti stogo nuolydį ir išvadą. Šiuo kampu Lyriq atrodo labai modernus ir aerodinamiškas.

Kabina

Kabina yra gaiviai neiššaukianti, o centrinis židinio taškas yra didelis greta esantis jutiklinis ekranas, kuris yra ir prietaisų skydelis, ir centrinė konsolė. Tai švaru, efektyvu ir efektyvu. Jis taip pat yra modernus ir nėra nereikalingas sudėtingas.

2024 m. Cadillac LYRIQ Tech apdailos 3/4 vaizdas iš galo.
2024 Cadillac Lyriq

Kai kurios atsitiktinės dizaino mintys: „Lyriq“ yra…

  • Modernus, bet ne per daug sudėtingas
  • Elegantiškas, bet reikšmingas
  • Švarus, bet vis dar gausiai detalus
  • Ir atrodo ypatingai, neatrodydamas pernelyg „elektriškai“

Santrauka

Pastaruoju atveju dėkoju „Cadillac“, kad suprojektavo savo pirmąjį elektrinį automobilį, kuris atrodytų švariai ir naujai, nekurdamas į veidą pritaikyto elektromobilio. „Cadillac“ netrukus pristatys daugybę naujų elektromobilių, įskaitant 3 eilių Vistiq. Nekantriai laukiame naujų modelių gatvėje ir pamatysime, kaip gerai Caddy EV dizaino kalba bus išversta visoje asortimente.

2024 m. Cadillac LYRIQ Tech apdaila iš priekinės vairuotojo pusės 3/4 vaizdo su apšviestomis priekinėmis grotelėmis.
2024 Cadillac Lyriq

2024 m. „Cadillac Lyriq“ nuotraukos

(Jei norite padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau)

2024 m. Cadillac Lyriq Luxury: Bandomasis važiavimas

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 203 serija: „Cadillac Lyriq“ apžvalga, geriausios automobilių naujovės, „Chevrolet Trailblazer“Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -