Pirmadienis, 26 vasario, 2024
PradžiaVerslasŽ. Gavelienė: kelionės į Izraelį sustabdytos iki lapkričio pabaigos

Ž. Gavelienė: kelionės į Izraelį sustabdytos iki lapkričio pabaigos

Tęsiantis palestiniečių kovotojų grupuotės „Hamas“ ir Izraelio konfliktui, Lietuvos kelionių organizatoriai nebeparduoda kelionių į Izraelį – jos sustabdytos iki lapkričio pabaigos, sako Lietuvos turizmo rūmų prezidentė Žydrė Gavelienė.

„Šiuo metu arba artimiausią mėnesį kelionių organizatorių, organizuojančių keliones į Izraelį, nėra. Ir artimiausiu metu nebus – niekas neveža ir kelionių neorganizuoja, jos sustabdytos iki lapkričio pabaigos“, – BNS teigė Ž. Gavelienė.

„Kelionės šia kryptimi dar ir nepopuliarios dėl sezono. Paprastai į Izraelį keliauja iš Lietuvos tada, kai pas mus pasidaro gerokai vėsiau, žiemą. Mes neturėjome nei užsakomųjų skrydžių, nei čarterių. Vienintelis buvo „Wizzair“ tiesiogiai nuvykti ir buvo limituotas galinčių nuvykti skaičius žmonių“, – pridūrė ji.  

Ž. Gavelienė pabrėžė, kad kelionių organizatoriai taip pat turi vadovautis Užsienių reikalų ministerijos rekomendacijomis nevykti į šią šalį ir Palestiną.

Pasak jos, žmonėms, keliones užsisakiusiems spaliui–lapkričiui, siūloma rinktis kitas kryptis arba atgauti pinigus.

Didžiausio kelionių organizatoriaus Baltijos šalyse „Novaturo“ atstovė Miglė Bielinytė BNS sakė, kad dabar „Novaturo“ išvežtų keliautojų Izraelyje nėra: „Keliautojų saugumas yra svarbiausias mūsų prioritetas“.  

Pasak įmonės atstovės, spalio mėnesį suplanuotos trys pažintinės kelionės iš Lietuvos į Izraelį bei ekskursijos iš Egipto į Izraelį atšauktos. 

„Klientai gali rinktis iš kitų mūsų bendrovės siūlomų krypčių ir pasikeisti savo kelionių planus. Ši informacija klientus detaliau pasiekia tiesiogiai arba per juos aptarnaujančius agentus, jei kelionė buvo įsigyta per kelionių agentūrą“, – pranešė M. Bielinytė.

Kelionių organizatoriaus „TezTour“ Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė BNS sakė, kad bendrovė taip pat nesiūlo kelionių į Izraelį: „Kelionių į Izraelį neorganizuojame“.

Galerijos


 • Festivalis „Nepatogus kinas“

  Festivalis „Nepatogus kinas…


 • 596-oji karo Ukrainoje diena

  596-oji karo Ukrainoje diena…


 • Mokytojų streikas prie Vyriausybės

  Mokytojų streikas prie Vyriau…


 • „ArtVilnius’23“ spaudos konferencija

  „ArtVilnius’23“ spaudos…


 • Nuo Klaipėdos į Vilnių žygiuojantys mokytojai pasiekė sostinę

  Nuo Klaipėdos į Vilnių žyg…


 • Lietuvos įtraukties švietimo centro atidarymas

  Lietuvos įtraukties švietimo…


 • „50 Cent

  „50 Cent” užkūrė kiečiau…


 • 595-oji karo Ukrainoje diena

  595-oji karo Ukrainoje diena…


 • Vilniuje nusileido lėktuvas iš Izraelio

  Vilniuje nusileido lėktuvas i…


 • Pareigūnai protestavo prie Vyriausybės

  Pareigūnai protestavo prie Vy…

Daugiau straipsnių

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments