Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪS1973 m. Dodge Dart Sport Rallye: mėgstamiausi automobilių skelbimai | Kasdienis...

1973 m. Dodge Dart Sport Rallye: mėgstamiausi automobilių skelbimai | Kasdienis važiavimas


Rimtai, koks turėtų būti šis automobilis?

1973 m. Dodge Sport Rallye reklama
1973 m. „Dodge Sport Rallye“.

Žinoma, menas yra šiek tiek paaugliškas, bet ne dėl to ši reklama tokia keista. Iki 1972 m. pabaigos „Raumeninių automobilių“ era buvo galutinai pasibaigusi, o čia matomas „važiuojančio automobilio“ piešinys tebuvo beviltiškas „Dodge“ bandymas išlaikyti šalies efektyvaus automobilio energiją. Kaip bebūtų keista, šios reklamos tekstas tikrai to nerodo. Tiesą sakant, aš neįsivaizduoju, kokia šio skelbimo ar šio automobilio prasmė.

Daugiau mėgstamiausių automobilių skelbimų

Tiems, kurie nieko nežino, raumenų automobilių era baigėsi dėl tragiško įvykių triumvirato: mažo švino turinčių dujų įvedimo (dėl to sumažėjo degalų oktaninis skaičius), kylančių degalų kainų ir didžiulio kainų padidėjimo. sportinio automobilio draudimo įmokų tarifuose.

Tačiau atrodo, kad šis skelbimas rodo, kad našumas yra daugiau nei našumas? Aš perskaičiau kopiją dešimtis kartų ir esu suglumęs dėl to, kas čia siūloma.

„Jei suprantate, kas atsitinka, kai 2,94 galinę dalį sujungiate su plataus 4 greičių skaičiaus greičių dėže, jūs esate tas, kurio ieškote.

Na, aš nesu tas, kurio Dodge'as siekia.

Perskaitykite skelbimo tekstą, turiu keletą dalykų, dėl kurių galima skųstis:

1973 m. Dodge Sport Rallye skelbimas
1973 m. Dodge Sport Rallye skelbimas
  • Pirma, 2,94 (2,94:1) ašių santykis buvo gana švelnus tuo metu. Santykis rodo pavaros sumažinimą, kuris vyksta transporto priemonės diferenciate. Šiuo atveju skaičius reiškia, kad kas 2,94 varančiojo veleno apsisukimo, kuris įeina į diferencialą, ratai apsisuks vieną kartą. Kad ir kokia būtų šio skelbimo prasmė, 2,94 koeficientas yra šiek tiek aukštas skaitiniu požiūriu, kad būtų sunaudotas geras degalų kiekis arba būtų ramus važiavimas greitkelyje, o skaičiais – šiek tiek mažas efektyviam vairavimui.
  • Be to, nors „plačio santykio“ 4 greičių transmisija gali padėti sutaupyti degalų ir padidinti komfortą greitkelyje, ji niekaip neprisidės prie to, kad važiavimas būtų linksmas.
  • Gerai, skelbimas tiesiogine prasme susieja 318 kubinių colių V8 (variklis, pasakojamas dėl savo patikimumo) su jūsų beprotiška močiute. Kodėl po velnių? Vėliau per dešimtmetį 318 bus viskas, ką galite turėti Chrysler gaminyje, tačiau 1973 m. gamintojo pasakiškas 440 colių monstras V8 vis tiek galėjo būti pasirenkamas kai kuriuose automobiliuose, todėl Dodge nenaudoja daug naudos. atlikimo būdas čia.

1979 m. Ford Pinto: Mėgstamiausi automobilių skelbimai

1973 m. Dodge Sport Rallye reklama
1973 m. Dodge Sport Rallye skelbimas

„Rallye“ pakaba tikriausiai buvo graži reklama ir tokiuose keliuose, kaip pavaizduota, gali būti tikrai vertinga. Be to, prie mišinio pridėjus vairo stiprintuvą visas kelio pojūtis būtų pašalintas iš lygties. Nors ir gražus automobilių stovėjimo aikštelėse, aštuntojo dešimtmečio pradžios amerikietiškas vairo stiprintuvas tiesiog prigesino reagavimą.

Taigi, ką Dodge čia parduoda?

Geriausiai spėju, kad Dodge'as išbandė vandenį su kažkuo išilgai turistinio automobilio, kurį tuo metu geriausiai pagamino „Audi“ ir BMW. Tačiau 1973 m. Dodge'as niekada negalėjo pripažinti tokio dalyko, o automobilio apklijavimas grafiniais lipdukais – „muskuliarinio automobilio“ stiliumi – dar labiau supainiojo žinią.

„Smiginio sporto ralis“ turėjo būti gana retas, nes tuo metu jo nelabai norėjosi tradicinis „Dodge“ ar lengvųjų automobilių pirkėjas. Be to, tai tikriausiai buvo puiki greitkeliu / kaime važinėjanti priemiesčio transporto priemonė, pasižyminti pakankamai galia ir 1973 m.

Tačiau skelbime taip nerašyta. Taigi, Dodge, smerkiu tavo keistai įstrižą skelbimo kopiją ir tavo dar keistesnį automobilį. Jei jūs (ir jūsų rinkodaros žmonės) nebūtų bijoję šio automobilio laikyti kitokiu, nei buvo, galbūt būtumėte pradėję įdomią tendenciją. Gal būt.

Klausykitės „Car Stuff Podcast“.

Sekite Tomą „Twitter“.

1973 m. Dodge Dart Sport Rallye galerija

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

1968 m. Dodge Dart Swinger 340: mėgstamiausi automobilių skelbimai

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 221 serija: „Volvo S90“ įkrovimas, super automobilio apibrėžimas, „Tesla“ pardavimų nuosmukis

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita