Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaAUTO2024 m. „Volvo S90 Recharge Ultimate“: bandomasis važiavimas | Kasdienis važiavimas

2024 m. „Volvo S90 Recharge Ultimate“: bandomasis važiavimas | Kasdienis važiavimas


2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate
2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalga2024 m. Volvo S90 AWD Recharge Ultimate

Klasė: Premium vidutinio dydžio sedanas

Spalva: Džinsinis mėlynas

Sėdimų vietų skaičius: 5

Nuvažiuotos mylios: 146

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 32,6 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas A
Galia ir našumas B+
Pritaikyti ir baigti A
Kuro ekonomija A
Vertė C+
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas B-
Aukštas vaikinas A
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 455 arklio galių 2,0 litrų
Variklio tipas 4 cilindrų įkraunamas hibridas su turbokompresoriumi
Užkrato pernešimas 8 greičių automatas
Varomieji ratai AWD

Vairavimo mišinys: 65% miestas, 35% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 66 MPGe / 30 mpg (miestas / greitkelis kartu)

EPA įvertintas EV diapazonas: 38 mylios

Kuro tipas: Aukščiausios kokybės dujos

Bazinė kaina: 71 200 USD (neįskaitant 1 095 USD paskirties mokesčio)

Bandomosios transporto priemonės parinktys: Poilsio paketas (1500 USD), „Bowers & Wilkins“ aukščiausios kokybės garsas (3200 USD), aktyvioji važiuoklė su galine pneumatine pakaba (1200 USD),

Kaina kaip isbandyta: 78 195 USD

Greiti hitai

Puikus: Elegantiška kabina, daug galios, patvarus dizainas

Geras: Tylus važiavimas, puiki garso sistema, lengvas dujos

Ne taip gerai: Mažos durų angos, brangios su Ultimate apdaila

Tomas Apelis

Galbūt aš tiesiog per daug sentimentali, bet mane labai liūdina, kad JAV, atrodo, nėra vietos tokiam patraukliam sedanui kaip S90. Didžiausias „Volvo“ automobilis taip pat gali būti universalas, tačiau tikimasi, kad po 2024 metų modelio V90 Cross Country bus išbrauktas iš Šiaurės Amerikos modelių.

2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate
2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate

2017 m. naujiena JAV – didingas vidutinio dydžio S90 apribojo sedanų asortimentą, kuriame buvo ir sportiškas kompaktiškas S60. Pirmąjį 2024 m. ketvirtį mažesnių S60 ir V60 universalų – pardavimai neskirstomi – valstijoje buvo parduota daugiau nei 6 000 „Volvo“. Kita vertus, S90 ir V90 buvo parduodami mažiau nei 400 kombainų. Manome, kad tai yra gėda.

2023 m. „Genesis G80“ elektrifikuotas: svečių diskas

2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate
2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate

Tam tikra kaltė dėl visuomenės nesidomėjimo S90 patenka tiesiai į „Volvo“ glėbį. Nors mums patinka dizainas, nė vienas 90-osios serijos „Volvo“ nebuvo reikšmingai atnaujintas nuo pat 17 m. Vis dėlto čia yra daug ką patikti, o pirkėjams, norintiems atsisakyti krosoverių tendencijos, yra madingas ir įmantrus sedanas, kuris jūsų laukia statistiškai išskirtiniu.

2023 m. „Ford Mustang Mach-E Premium“: bandomasis važiavimas

2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate
2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate

2024 m. S90 bus dviejų būdų: švelnus hibridas (B6) arba įkraunamas hibridas (įkrovimas). Lengva hibridinė sąranka suporuoja 2,0 litrų 4 cilindrų variklį su turbokompresoriumi ir 48 voltų švelnią hibridinę sistemą. Ši sąranka yra 295 arklio galių. Sistema yra „švelni“, nes jos elektriniai varikliai padeda tik benzininiam varikliui, jie niekada nejudina transporto priemonės.

„Recharge“ apima 19 kWh bateriją, kuri leidžia EPA nuvažiuoti 38 mylias tik elektra. Kaip ir B6, įkraunamas 2,0 litrų 4 cilindrų variklis su turbokompresoriumi. „S90 Recharged“ gali pasigirti 455 kombinuotos sistemos arklio galiomis. Tiek B6, tiek „Recharge“ yra su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir standartine AWD. Beje, V90 universalas siūlomas tik su B6 pavara.

S90 siūlomas dviem apdailos lygiais: „Plus“ ir „Ultimate“. S90 Recharge Plus yra naujas 2024 m. ir gerokai sumažina įkraunamo hibrido kainą. S90 su B6 varikliu prasideda nuo 59 695 USD (plius) ir 65 295 USD (Ultimate). Įkrovimo modeliai prasideda nuo 67 045 USD ir 72 595 USD.

„Consumer Guide“ neseniai praleido savaitę prie 2024 m. „Volvo S90 Ultimate“ vairo su „Lounge Package“, „Bowers & Wilkins“ garso sistema ir džinsinio mėlynos spalvos galine pneumatine pakaba. Įskaitant kelionės tikslą, mūsų bandomasis automobilis kainavo 78 195 USD.

Nepaisant ilgai urzgiančio danties, S90 vis tiek puikiai atrodo tiek viduje, tiek išorėje. Salonas vis dar jaučiasi gaivus ir šiuolaikiškas, skleidžia gaivų minimalizmo dvelksmą. Viskas, kas yra automobilio viduje, atrodo apgalvotai ir tarnauja tam tikram tikslui. Valdymo elementai yra problema tiems, kurie pradeda naudoti „Volvo“ pirmą kartą, o jutikliniame ekrane naudojama piktogramų braukimo į šoną navigacijos strategija, kuri nėra intuityvi ir galiausiai nepasiekia visų funkcijų.

Pagrindinėms funkcijoms (garsui ir klimatui) informacijos ir pramogų sistemos veikia gana gerai, tačiau norint atlikti detalesnes funkcijas – tonų nustatymus ir garso valdiklius – vairuotojai turi įsigilinti į sistemas ir naudoti nepatrauklius juodai baltus ekranus, kurie, atrodo, buvo pakelti iš devintojo dešimtmečio pabaigos IBM PCjr (pažiūrėkite). Be to, apmaudu, kad grįždami į transporto priemonę radome arba mobiliuosius telefonus, kurie buvo atjungti nuo sistemos. Prisijungimas buvo pakankamai paprastas, tačiau dauguma naujų automobilių geriau palaiko Bluetooth ryšį.

2023 m. geriausiai parduodami prabangūs sedanai

2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate
2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate

Kol kalbame apie informacijos ir pramogų sistemą, pirkėjai, rimtai žiūrintys į savo muziką, neturėtų pamiršti brangios (3200 USD) „Bowers & Wilkins“ garso sistemos. Šis autorius mano, kad sistema yra viena iš geriausių, kuri jam patiko bet kokia transporto priemone ir bet kokia kaina.

Nors S90 yra vidutinio dydžio ir pakankamai erdvus, stebėtinai mažos S90 durų angos, ypač priekyje, apsunkina didesnių žmonių patekimą ir išlipimą. Itin aukštiems žmonėms įlipimas į transporto priemonę gali pasirodyti šiek tiek sudėtingesnis nei turėtų būti vidutinio dydžio transporto priemonėje. Bandomojo važiavimo metu būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kaip gerai jaučiatės.

Kelyje S90 pasiteisina, kaip ir turėtų būti prabangi transporto priemonė, o prabanga šviečia daugeliu vairavimo sąlygų. „Volvo“ sedanas važiuoja ir valdo gerai, nors važiavimo kokybė nėra tokia rafinuota, kokia mums patiko naujausiuose bandomuosiuose automobiliuose, įskaitant „Genesis G80“ ir „G80“ sedanus.

Hibridinė pavara suteikia daug galios, nors pats benzininis variklis tuščiąja eiga gali veikti šiurkščiai, o įsibėgėjimo metu skambėti šiek tiek šiurkščiai. Grynai elektriniu režimu S90 Recharge keliauja siaubinga tyla, o energijos tiekimas yra švelnus. Išsikrovus akumuliatoriui, dujinis variklis įsijungia su nedideliu triukšmu, sutrikdydamas aplinkos ramybę. Vis dėlto, net ir veikiant dujiniam varikliui, S90 yra pakankamai rafinuotas ir smagiai važinėjantis automobilis.

Visiškai įkrovę vos vieną kartą daugiau nei 146 mylių, sugrąžinome 32,6 mpg, puikią degalų ekonomiją aukščiausios klasės sedanui su tiek daug galios.

Sandėliavimo vieta yra šiek tiek suspausta, nes „Raish S90“ bagažinėje telpa tik 13,5 kubinių pėdų (pamenate bagažines?), o maža anga apsunkins didesnių daiktų, pavyzdžiui, bankininkų dėžių, pakrovimą.

„Volvo“ įkraunamas hibridinis vidutinio dydžio sedanas labai patinka. Vertinome švarų dizainą, moderniai atrodantį saloną ir puikų ilgų kelionių komfortą. Be to, S90 yra gana retas, todėl nepamatysite savęs atvažiuojančio ir išvažiuojančio, kaip galbūt populiaresnėje transporto priemonėje. Jei rimtai žiūrite į „S90 Recharge“, būtinai išbandykite ir „Plus“, ir „Ultimate“. Įtariame, kad daugeliui būsimų S90 savininkų pradinio lygio pavyzdys bus gana patenkintas ir sutaupys daugiau nei 50 000 USD.

2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate
2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate

2024 m. Volvo S90 Recharge Ultimate Gallery

(Jei norite padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau)

Bandomasis važiavimas: 2023 m. „Volvo S60 Recharge Ultimate Black Edition“.

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 220 serija: naujasis „Subaru Forester“, „So Long Malibu“, „Viskas apie Nikola“ ir „Zero-Emissions Trucking“Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita