Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaHoroskopaiMerkurijus Jautis: kieta galva ir kūrybingos rankos

Merkurijus Jautis: kieta galva ir kūrybingos rankos


Gegužės 15 d., trečiadienį, Merkurijus pakeis ženklus ir pereis į Jautis.

Tai įdomu, nes pastaruosius du mėnesius Merkurijus judėjo per Aviną, įskaitant Merkurijaus retrogradinį Aviną, todėl viskas keičiasi modeliuose, kurie turėjo įtakos bendravimui ir mąstymui, kuris vyksta nuo kovo pradžios.

Merkurijus Jaučio ženkle praleis apie dvi su puse savaitės, gegužės 15 – birželio 3 dienomis.

Jautis yra neutralus Merkurijaus ženklas, nes Merkurijus neturi jokio ypatingo ženklo orumo Jautis, išskyrus savo terminai nuo 8 iki 14 laipsnių.

Nekantriai laukiu šios permainos dėl dviejų priežasčių. Pirma, Merkurijus praleisti du mėnesius bet kuriame ženkle yra ilgas laikas – Merkurijus yra Avine nuo kovo 11 d. – ir todėl, kad dabar Merkurijus bus ženkle, kurį valdys Veneranaudinga planeta, o ne Marsaskenksminga planeta.

Dabar, kaip aš tai sakau, nesupaprastinkite ir nepakliūkite į spąstus manydami, kad tai yra supaprastinta geras vs blogas – su Venera ir Marsu nutinka daugiau nei tai.

Venera prieš Marsą: saldus prieš aštrų, bendradarbiaujantis prieš nepriklausomą

Venera yra planeta, kuri domisi sanglauda, ​​susitarimu ir vienybe. Kitas tris savaites, kai Merkurijus judės per Jautį, jis vadovausis tuo Veneros bendros kalbos radimo temos. Tai gali būti naudinga derybose, bendraujant ir bendraujant apskritai.

Merkurijus Jautis yra vėsesnė ir ramesnė energija protui, ir aš nežinau, kaip jūs, bet man labiau patinka ramus protas, atsižvelgiant į pasirinkimą! Merkurijus Jautis gali padėti sulėtinti mąstymą, laikytis pagrįsto požiūrio arba atsižvelgti į praktinius veiksnius planuojant ar prisiimant įsipareigojimus.

Pastarieji pora mėnesių, kai Merkurijus Avine, valdomas Marso, atnešė karštis ir susijaudinimas į protą ir aplink bendravimo reikalus. Tai galėjo suteikti šiek tiek aiškumo ir tokio sauso, tiesioginio požiūrio, tačiau jis taip pat gali būti agresyvus ar ginčytinas. Nemanau, kad mes visi visada turėtume sutikti – toli gražu ne – bet manau, kad būtų lengviau, jei nesutarimus žvelgsime iš pagarbos ar svarstymo vietos, o ne iš konkurencijos ar agresijos vietos.

Atvėsimas su Žemės elementu

Taigi galite pastebėti psichinę energiją šiek tiek atvėsina gegužės vidurys, kai Merkurijus pereina į Jautį.

Merkurijaus poslinkis iš karšto ugnies ženklo pereis į vėsios žemės ženklą. Tai gali pagerinti pokalbio ir bendravimo, planavimo ir daugelio kasdienio gyvenimo logistikos ir sąveikų valdymo kokybę.

Merkurijus Jautyje gali sukelti kūrybinę savybę, kuri gali pakviesti jus įgyti rankas su gyvenimu, arba užsiimkite menu, amatais ir bet kokia kita malonumo forma (Jautis), kuri apima jūsų rankas – muzikavimą, keramiką, meną, darbą su maistu, grožio ar magiškų gaminių kūrimą, darbą sode ar su gyvūnais.

Ši graži ištrauka iš Kylantis stiprusBrene Brown, išreiškia Merkurijaus esmę Jautis:

„Mes gimstame kūrėjais.
Perkeliame tai, ką mokomės
iš mūsų galvų
į mūsų širdis
per mūsų rankas“.

Browno kūriniai išreiškia Merkurijaus mokymosi ir psichines temas 'rankos' lytėjimo Jaučio savybės. Voila: Merkurijus Jautyje. Šią idėją plačiau tyrinėju čia.

Merkurijaus kvadratas Plutonas Vandenyje

Pirmas intensyvus Merkurijus Jaučio figūroje yra kvadratas Plutonas Vandenyje.

Tai pasieks piką penktadienį, gegužės 17 d.. Galbūt būsite apsėstas temos arba susitelkę ieškote problemos, kuri jus kankina, sprendimo. Arba galite su kuo nors užmegzti atskleidžiantį pokalbį. Temos, kurios jus gali sužavėti ateinančiais metais, taip pat gali patraukti jūsų dėmesį.

Čia daugiau kalbu apie Merkurijų Jautyje ir Merkurijaus kvadratą Plutoną savaitės podcast'o epizodas čia.

Ar jaučiate Merkurijaus poslinkį iš Avino į Jautį? Kaip keičiasi jūsų mintys ir pokalbiai?Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita