Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaHoroskopaiBirželio mėnesio astrologijos akcentai: užimtas Merkurijus, perteklinis Dvynių apmąstymas ir savistaba

Birželio mėnesio astrologijos akcentai: užimtas Merkurijus, perteklinis Dvynių apmąstymas ir savistaba


Laivyno pėdas Merkurijus praskris per dangų šį birželį, leisdamas laiką Dvyniuose ir Vėžyje. Šį mėnesį Merkurijus turi daug dalykų, o jūs taip pat galite turėti įvairių temų ir svajonių, kurias norite ištirti.

Pirmoji birželio pusė turi super Dvyniai kokybė, nes iki 17 d. Dvyniuose bus keturios planetosth – Merkurijus, Venera, Saulė ir Jupiteris.

Šis užimtas protas, šurmuliuojanti protinė ir super socialinė energija bus ypač pastebima pirmąją birželio savaitę, kai Merkurijus, Jupiteris ir Plutonas dirbs kartu birželio 2 ir 4 dienomis.

Mėnesio vidurio nuotaikų kaita: vėžiu sergančios planetos ir prisitaikymas prie jūsų jausmų

Nuo birželio 17 d., kai Venera ir Merkurijus pereis į Vėžį, o netrukus po to – Saulė ir Saulėgrįža birželio 20 d., nuo birželio 17 d. bus pastebimas nuotaikų pokytis. Daugiau apie tai narystės viduje.

Iki birželio 17 d. yra ekstravertiška, socialinė, gyvybinga kokybė, kuri idealiai tinka bendravimui, bendravimui ir įdomiems naujiems planams kurti.

Po birželio 17 d. astro nuotaika švelnėja ir tampa švelnesnė, emocingesnė ir saugesnė. Mėnesio pradžioje galite būti kalbesnis ar labiau įsitraukęs, o vėlesnėje mėnesio dalyje – labiau mąstantis, susimąstęs ar nusiteikęs prisiminti. Sužinokite daugiau apie viešąjį transportą mano internetiniame astrologijos kurso laiko nustatymo tendencijose su tranzitu.

Astrologijos akcentai 2024 m. birželio mėn

Birželio mėnesio astrologijos ypatybės:

  • Venera susijungia su Saule Dvyniuose, birželio 4/5 d
  • Jaunatis Dvyniuose birželio 6 d
  • Marsas į Taurą birželio 9 d (Aš mokau, kaip dirbti su kenkiančia planeta birželio 8 d.)
  • Pilnatis Ožiaragio ženkle birželio 21/22 d
  • Saturno stotis tiesiogiai Žuvyse birželio 29 d

Kalbu apie visus šiuos birželio mėnesio astrologinius įvykius ir dar daugiau astrologijos vadovo viduje.

Kas yra jūsų birželio mėnesio pageidavimų sąraše? Kaip jums atrodo nauja, ilgesnė Jupiterio Dvynių ženkle tendencija?Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita