Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSDainininkas M. Jonušas Ukrainoje tapo savanoriu paramediku – Kas vyksta Kaune

Dainininkas M. Jonušas Ukrainoje tapo savanoriu paramediku – Kas vyksta Kaune


Dainininkas Mindaugas Jonušas-Minedas (37 m.) priėmė kilnų sprendimą – prisijungė prie Ukrainos kariuomenės ir tapo savanoriu paramediku.

Apie tai pranešė karo naujienos besidalijantis „Facebook“ puslapis „Euromaidan Press“. Įraše skelbta, kad Lietuvoje žinomas vyras vyras fronte žuvusią paramedikę.

„Čekos nebėra – dabar laikas man“, – po to, kai rusai Charkovo fronte nužudė ukrainiečių karo medikę Iryną Cybuch, pravarde Čeka, sakė į Ukrainos kariuomenę savanoriu paramediku įstojęs lietuvis Mindaugas Jonušas.

Mindaugas per 2 metus išmoko ukrainiečių kalbą ir savo Instagrame skelbė:

„Tarnyba fronte – tai daugiau gyvenimas ir viltis, o ne mirtis ir skausmas… Kodėl? Todėl, kad tarnaudamas fronte tu gelbsti daugybę žmonių gyvybes, o kas gali būti gražiau nei kasdien dovanoti žmonėms gyvenimą?“, – cituodami M. Jonušo žodžius rašė „Euromaidan Press“.

Tai, kad stoja į Ukrainos kariuomenę, vyras patvirtino ir socialiniame tinkle.

„Norėčiau padaryti trumpą pareiškimą.

Mindaugas Jonušas / Instagram
Mindaugas Jonušas / Instagram

Tai, ką pasakysiu, kai kuriuos žmones gali nustebinti, bet kitiems tai nebus didelė staigmena. Nusprendžiau stoti į kariuomenę. Išmok kursus, kad galėčiau padėti paramediciną fronte. Kol kas, tai viskas“, – sekmadienį rašė jis.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita