Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSieškomas vandalas – Kas vyksta Kaune

ieškomas vandalas – Kas vyksta Kaune


Sekmadienį, Laisvės alėjoje esantį restoraną „Papa Loca“ darbuotojai pastebėjo suniokotą naujai įrenginėjamą terasą.

Chuliganišką užfiksavo restorano vaizdo stebėjimo kameros, kurioje matosi, kaip ankstų rytą vandalui užkliūva naujieji restorano kaktusai.

„Labai daug investuojame į naują terasą, siunčiamės baldus iš Barselonos, floristas Mantas Petruškevičius padarė kaktusus, specialiai terasai gaminome marmurinius stalus. Darbus tik kitą savaitę pasibaigs, o šiąnakt jau vandalas užpuolė“, – teigia restorano darbuotojai.

Vandalui užkliuvo ne tik kaktusai, bet ir kitas restorano turtas.

„Svarbiausia, kad 7 min prieš tai, tas pats vandalas sudaužė marmurinį stalą ir grįžo po to kaktusų damušt“, – teigia darbuotojas.

Kauno vyriausiojo policijos komisariato budinti pareigūnė nurodė, kad pranešimas buvo gautas sekmadienį, 10:51 val. Vandalas iki šiol nėra surastas, žala nustatinėjama.

Nauji restorano kaktusai / Skaitytojo nuotr.
Nauji restorano kaktusai / Skaitytojo nuotr.

Kauniečiai pastebėjo, jog naujieji kaktusai į restoraną atvyko gegužės 23 dieną, dalijosi naujų augalų nuotrauka.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita