Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSJ. Niewierowiczius traukiasi iš G. Nausėdos patarėjo pareigų – Kas vyksta Kaune

J. Niewierowiczius traukiasi iš G. Nausėdos patarėjo pareigų – Kas vyksta Kaune


Ukrainos ministrų kabinetui baigus formuoti Nacionalinės atominės energetikos operatorės „Enerhoatom“ Nacionalinę tarybą, vienos jos narių bus prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas Jarekas Niewierowiczius. Apie tai skelbiama Ukrainos Ministrų kabineto įsakyme.

Šią žinią Eltai patvirtino ir prezidento vyriausiasis patarėjas Frederikas Jansonas. Pasak jo, įsigaliojus J. Niewierowicziaus sutarčiai su „Enerhoatom“, šalies vadovo Aplinkos ir infrastruktūros grupės vadovas bei vyriausiasis patarėjas paliks pareigas Prezidentūroje.

Šią tarybą sudaro penki asmenys, iš kurių trys yra nepriklausomi, o du – valstybės atstovai. Tai nurodyta Ukrainos Ministrų kabineto įsakyme.

Į Nacionalinės atominės energetikos bendrovės stebėtojų tarybą įtraukti nariais paskirti Timothy'is Johnas Stone'as, Michaelas Elliottas Kirstas, J. Niewierowiczius, o valstybės atstovai – Petrukas Vitaliy Viktorovyčius ir Milovanovas Timofejus Sergejevičius.

J. Niewierowiczius nuo 2019 m. eina prezidento G. Nausėdos vyriausiojo patarėjo pareigas ir vadovaujamos Aplinkos ir infrastruktūros grupės.

Nuo 2012 m. dvejus metus jis buvo energetikos ministru Algirdo Butkevičiaus Vyriausybėje. Tuo metu jis derybose dėl Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -