Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaHoroskopaiJaunatis Jaučio ženkle: slapta pradžia

Jaunatis Jaučio ženkle: slapta pradžia


Gegužės 7 d., antradienis (arba trečiadienis, gegužės 8 d.), atneš Gegužės jaunatį, 18 Jautis.

Šis jaunatis dar labiau pabrėžia jūsų diagramos Tauro dalį ir gali atnešti pažangą, susijusį su dideliu poslinkiu, įgyvendinimu ar svajone apie laisvę ir autentiškumą. Ši jaunatis gali suaktyvinti arba atnaujinti tai, kas jums neseniai iškilo Jupiterio junginys Uranas aspektas.

Šiame savaitės podcast'as Epizodas, aš kalbu apie jaunatį Jautis taip:

“…. laikas sulėtinti tempą, susitvardyti ir susikoncentruoti į ryšį su gamta ir lytėjimo pasauliu. Galite suaktyvinti arba suderinti savo penkis pojūčius. Galbūt pirmenybę teikiate to, ką matote, ragaujate, užuodžiate, girdite ir liečiate, kokybę.

Jautis yra komforto ir malonumo ženklas – juk tai malonumų valdomas Veneros ženklas – bet tai ne prabangos ar ekstravagancijos ženklas. Ši jaunatis gali priminti jums apie kokybės vertę, pavyzdžiui, investuoti į dalykus, kurie turi prasmę ir yra skirti ilgalaikiam. Jautis yra ženklas, galintis įkūnyti tokius dalykus kaip lėti judesiai – galvoti apie lėtą maistą, lėtą madą ir pan.

Asmeniškai aš esu pasiruošęs, kad Jautis labiau akcentuotų buvimą dabartyje ir skirtą laiko rožių kvapui. Man sunku susigaudyti, kad jau antra gegužės savaitė!

Venera kaip jaunaties Tauro valdovė

Šią jaunatį Jaučio ženkle valdys Venera, kuri taip pat yra Jaučio ženkle ir šiuo metu jos paslėpta artumas prie Saulės. Vėlgi, iš podcast'o:

„…tai prideda tas savybes – paslėptumą ar nematymą visų situacijos gabalėlių – pačiam jaunam mėnuliui. Planetos degimą užgožia Saulė. Vietoj to, kad būtų akivaizdu, Venera dabar pasižymi subtilia ir introspektyvia savybe.

Veneros dėmesys tvirtai sutelktas į nematerialias sferas – ir traukia energiją, intuiciją, subtilią įžvalgą ir veiklą, kuri vyksta privačiai arba už uždarų durų.

Degančios būklės Venera gali jus įspėti nepradėti to, ko tikitės būti ypač matomi ir vieši. Vietoj to, jūsų dėmesys gali būti patrauktas į ribotas erdves ir patirtį arba sąveiką, mokymąsi ir ryšį, kuris vyksta nuošalyje ar kitose privačiose aplinkose.

Venera eina link apsivalymo susitikimo su Saule (kuri įvyks birželio 4 d. 14 Dvynių žvaigždžių), o tam, kad pasiruoštų, Venera vyksta ritualizuotas apsivalymas ir atsinaujinimas. Savo ruožtu tai gali paskatinti jus peržiūrėti, atnaujinti ir išgryninti savo poreikius, susijusius su ryšiu, malonumu ir malonumu. Galite ištirti savo santykį su prabanga ar poilsiu, rasti naujų būdų pabūti su savo kūnu ar leisti laiką gamtoje.

Pagrindinė tema, kai Venera yra Saulės paslėpta jaunaties valdove, yra ta, kad tai, kas prasidės dabar, prasidės privačiai, pavyzdžiui, poslinkis ar suvokimas, kuris jums yra reikšmingas, bet nebūtinai yra tas, kuriuo dalinatės, bent jau ne. dar.

Iš čia kyla mintis apie slaptą pradžią, nes ši jaunatis Jautis yra giliai į save žiūrinti. Jei troškote kokybiško laiko vienatvėje arba jei jaučiate, kad norite būti su ypatingu draugu, giminaičiu ar partneriu, bet tyliai, apgalvotai, ši jaunatis gali tai palaikyti.

Slapta Pradžia

Tai, kas prasideda tyloje, tamsoje, dabar turi saldų potencialą, tačiau gali prireikti laiko, kol atskleis jums savo dovanas. Tai man labai primena, kaip sėklos pradeda augti, pirmiausia svaidydamos žemyn, įtvirtindamos savo šaknis dirvožemyje, prieš bandant stumti aukštyn.

Net jei tai gali būti nepastebėta ar akivaizdu, šis jaunatis gali reikšti svarbią pradžią ir padėti jums tyrinėti naują kelią į klestėjimą.

Linkime laimingos jaunaties! Ką tau suaktyvins Jaunatis Jaučio ženkle?Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita