Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKaltu pripažinto Jonavos mero M. Sinkevičiaus ateitis priklauso nuo LSA – Kas...

Kaltu pripažinto Jonavos mero M. Sinkevičiaus ateitis priklauso nuo LSA – Kas vyksta Kaune


Jonavos merui Mindaugui Sinkevičiui sulaukus nepalankaus teismo sprendimo byloje dėl savivaldos išmokų, Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) dėl jo organizacijoje ketina spręsti sulaukusi galutinio teismo sprendimo.

„Asociacijos pozicija nepasikeitė. Ta formuluotė, kad iki kol paaiškės įtarimų pagrįstumas, jinai lieka galioti. Kadangi tai yra pirmosios instancijos teismas, tai kol kas nieks nesikeičia“, – BNS šią savaitę sakė LSA atstovė spaudai Indrė Vilūnienė.

Kauno apygardos teismas M. Sinkevičių savaitės pripažino pradžioje dėl piktnaudžiavimo, dokumento suklastojimo ir turto pasisavinimo pasinaudojant jam skirtomis savivaldos išmokomis. Politikui taip pat skirta bauda ir draudimas daugiau nei trejus metus eiti pareigas valstybės institucijose, tarp jų – ir būti meru.

Šis sprendimas dar nėra galutinis, pats M. Sinkevičius sakė svarstantis jį skųsti, taip pat neketinantis traukti iš mero pareigų.

Jonavos rajono meras anksčiau ėjo ir LSA prezidento pareigas, tačiau pernai gruodį sulaukus teisėsaugos įtarimų, jo įgaliojimai buvo sustabdyti.

Lietuvos socialdemokratų partijos lyderė Vilija Blinkevičiūtė po teismo sprendimo sakė, kad M. Sinkevičiaus dalyvavimas Seimo rinkimuose socialdemokratų sąraše yra svarbios.

M. Sinkevičius narystę LSDP sustabdė dar pernai lapkritį po jam pareikštų įtarimų.

Šiuo metu M. Sinkevičius yra LSA valdybos narys.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita