Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSKauno rajono krepšininkų kelionės pergalė – Kas vyksta Kaune

Kauno rajono krepšininkų kelionės pergalė – Kas vyksta Kaune


Šeštadienio vakarą „Raudondvario“ 3×3 krepšinio komanda įspūdingą pergalę pasaulio turo turnyre Marselyje (Prancūzija).

Lietuviai išojo pirmąją vietą bei pasidalino įspūdingo dydžio piniginį prizą. „Raudondvario“ komandoje rungtyniauja Aurelijus Pukelis, Evaldas Džiaugys, Šarūnas Vingelis ir Modestas Kumpys.

Pirmieji trys visai neseniai Debrecene (Vengrija iškovojo mūsų šalia kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes. Lietuviams turnyras prasidėjo pirmuoju ir paskutiniu pralaimėjimu. „Raudondvaris“ 11:16 neprilygo „Amsterdam“ krepšininkams, bet sekančiame mače po pratęsimo 15:13 palaužė varžovus iš Vokietijos – „St. Pauli“ krepšininkus ir iškopė į atkrintamąsias.

Ketvirtalyje mūsiškių laukfinsias testas – „Ub Huishan NE“ komanda iš Serbijos. Tai yra pirmasis šio turnyro reitingas, o šią ekipą sudaro šios šalies rinktinės branduolys, kuris varžysis olimpinėse žaidynėse. Visgi lietuviai parodo charakterį ir dramatiškoje kovoje 21:19 patiesė tituluotus priešininkus.

Pusfinalyje „Raudondvaris“ susitiko su „Vienna“ ekipa iš Austrijos. Čia lietuviai iš dar vieną kartą ir vėl mūsų dramą gyveno2 kur įrodyti savo pranašumą (1:19).

Finale laukė šeimininkų iššūkis – „Paris“ ekipa iš Prancūzijos. Visgi finalinė kova pareikalavo pakankamai trūksta. „Raudondvaris“ gan greit susikrovė užtikrintą pranašumą ir 19:14 pranoko triukšmingai palaikomą šeimininkų ekipą.

Turnyro naudingiausiu krepšininku pripažintas buvo „Raudondvario“ atstovas Modestas Kumpys, o Lietuvos komanda taip pat iškovojo ir 40 tūkst. JAV piniginį prizą.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita