Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSsveikina ir šalies vadovai – Kas vyksta Kaune

sveikina ir šalies vadovai – Kas vyksta Kaune


Prezidentas, Seimo pirmininkė ir premjerė pasveikino šalies tėvelius Tėvo dienos proga, minima pirmąjį birželio sekmadienį.

Šalies vadovas Gitanas Nausėda „Facebook“ profilyje paskelbtame įraše sako, kad būtų tėvu – viso gyvenimo kelionė.

„Dėkoju už tai, kad kantriai, rūpestingai ir atsakingai leidotės į šį sudėtingą, bet be galo reikšmingą kelią. Auklėdami savo vaikus ir neleisdami jiems pasiklysti, jų akyse tampate tikro tėvo pavyzdžiu, kuris kaip tvirtai į žemę šaknis suleidęs ąžuolas saugo nuo kasdienybės audrų ir išbandymų“, – sveikinime sako prezidentas.

„Dėkoju už tai, kad augti jūsų pavėsyje vaikams ramu, gera ir prasminga. vidinė šviesa šiandien dar ryškiau šviečia atžalų darbuose ir pasiekimuose, įkvėptose veiklose“, – pridūrė G. Nausėda.

G. Nausėda atskirai dėkoja globėjams, kurių dėka tūkstančiai Lietuvos vaikų turi šeimas, kuriose yra mylimi ir gerbiami.

Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytė-Nielsen tvirtinimu, vertinama ir palaikoma tėvystė teigiamų įvairių sričių pokyčių.

„Pirmas birželio sekmadienis ypatingas tuo, kad galime padėkoti ir prisiminti jus. Didžiuotis ir ilgėtis. Kartu galime pasidžiaugti, kad keičiasi požiūris į tėvo vaidmenį, kuris iš tikrųjų yra toks daugialypis ir reikšmingas vaikui, šeimai ir visuomenei. Šiandien tėvystė vis labiau vertinama, jauni tėčiai vis daugiau dėmesio skiria savo atžaloms, mėgaujasi tėčio vaidmeniu ir atsakomybe. Tai stiprina ir tėčius, ir vaikus, daro abipusį ryšį dar prasmingiau“, – sveikinime sako V. Čmilytė-Nielsen.

Visiems tėveliams ji linki, kad Tėvo diena būtų kupina džiaugsmo, šypsenų ir nuoširdžių akimirkų su artimaisiais ir mylimais žmonėmis: „Tegul ji dovanoja jaukias ir įsimintinas patirtis!“

Premjerė Ingrida Šimonytė sveikinime tėčiams linki džiaugiantis tėvyste ir jos subrandintais vaisiais.

„Tėtis – tai stiprybės, drąsos ir saugumo simbolis. Tai ramstis, padedantis mums stiebtis aukštyn ir padrąsinantis, kai mums baisu“, – sveikinime pabrėžia premjerė.

Ji ragina stipriai apkabinus savo tėčius, padėkoti jiems už rūpestį, išmintį bei atsidavimą.

„Prisiminkime ir jau iškeliavusius – nors jų jau nebėra su mumis, jie visam laikui turi vietą mūsų širdyse“, – pabrėžė I. Šimonytė, linkinti tėčiams prasmingų, malonių akimirkų šeimos apsuptyje, džiaugiantis tėvyste ir jos subrandintais vaisiais.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita