Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaReceptaipuikus mėlynių bandelių kepalas – smitten virtuvė

puikus mėlynių bandelių kepalas – smitten virtuvė


Pastaba: čia labai svarbu yra kepimo formos dydis, nes prieš tai užpildžius kiekvieną jos dėmelę. Mano talpa 6 skysčių puodeliai (arba 1420 ml); jis yra 8 × 4 colių apačioje ir 9 × 5 colių viršuje. Jei jūsiškis yra net šiek tiek mažesnis arba esate nervingas, šiek tiek išskobkite, kad ant šono pagamintumėte bandelę ar dvi. Kai gaminate pirmą kartą, po juo padėkite lakštinę skardą, jei tik ji išsilies, bet galiu pažadėti, kad per kelis bandymus manasis niekada to nepadarė.

 • 8 šaukštai (1/2 puodelio arba 115 gramų) nesūdyto sviesto, tinka šaltam
 • 3/4 puodelio (150 gramų) granuliuoto cukraus
 • Smulkiai nutarkuota vienos citrinos žievelė
 • 1 puodelis (225 gramai) paprasto nesaldinto graikiško jogurto
 • 2 dideli kiaušiniai
 • 2 arbatinius šaukštelius kepimo miltelių
 • 1/2 arbatinio šaukštelio kepimo sodos
 • 3/4 arbatinio šaukštelio košerinės druskos
 • 2 puodeliai (260 gramų) universalių miltų
 • 2 1/4 puodelio (320 gramų arba 11,5 uncijos) šviežių arba šaldytų mėlynių (nereikia atitirpinti)
 • 3 šaukštai (35 gramai) turbinado cukraus (neapdorotas cukrus)
Įkaitinkite orkaitę iki 375 ° F. Kepimo formą (žr. Pastaba viršuje apie dydį) išklokite vienu dideliu pergamentinio popieriaus gabalėliu, įspaustu į kampus ir šonus, kaip parodyta čia. Popieriaus perteklių palieku per kraštą, o tai taip pat padeda apsaugoti jus nuo perpildymo.

Dideliame dubenyje ištirpinkite sviestą, tada supilkite granuliuotą cukrų ir žievelę. Įpilkite jogurto ir kiaušinių ir plakite, kad tolygiai susimaišytų. Tešlos paviršių pabarstykite kepimo milteliais, soda, druska ir gerai įmaišykite į tešlą, aplink dubenį kelis kartus daugiau, nei reikia, kad atrodytų mišrus. Suberkite miltus ir uogas ir lanksčia mentele ar šaukštu įmaišykite juos taip, kad neliktų miltų kišenių. Tešla bus labai labai tiršta.

Supilkite šaukštą į paruoštą kepimo formą ir keletą kartų numeskite ant stalo, kad įsitikintumėte, jog nėra oro kišenių. Išlyginkite viršų ir pabarstykite turbinado cukrumi. Atrodys, kad tai per daug, bet aš prašau jūsų netaupyti. tešla nėra labai saldi, bet traškus viršus, kurį suteikia cukrus, yra viena geriausių dalių.

Kepkite 60–70 minučių arba tol, kol į kelias kepalo vietas įsmeigtas iešmas išeis be tešlos. Jei jūsų uogos buvo užšalusios, gali prireikti net 5 papildomų minučių. Išimkite iš orkaitės ir leiskite atvėsti keptuvėje. Naudodami pergamentinį popierių išimkite jį iš formos ir supjaustykite storais griežinėliais.

Daryk į priekį: Aš naudoju pergamentinį popierių, kad perkelčiau likučius atgal į kepimo formą. Laikyti kambario temperatūroje 3–4 dienas, ilgiau – šaldytuve. Kepalą laikau neuždengtą/išvyniotą, todėl viršus išlaiko traškumą. Šonus nuo išdžiūvimo saugo pergamentas ir kepalas. Kepalas gerai sustingsta, sandariai suvyniotas.

PS Taip, žinoma, čia galite naudoti bet kokias kitas uogas. Išbandžiau keletą raundų su šaldytų mišrių uogų mišiniais, ir kol braškės nėra komiškai didžiulės (supjaustau tas, kurios buvo), tai veikia puikiai.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita