Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTOVartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as 221 serija: „Volvo S90“ įkrovimas, „Super Car“...

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as 221 serija: „Volvo S90“ įkrovimas, „Super Car“ apibrėžimas, „Tesla“ pardavimų nuosmukis | Kasdienis važiavimas


Kas daro super automobilį super?

Super automobilio apibrėžimas
Super automobilio apibrėžimas

Nesvarbu, ar vairuojate automobilį, ar jums reikia automobilio, ar tiesiog retkarčiais pasivažinėjate su draugais, atėjote į reikiamą vietą. Prisijunkite prie Džilės ir Tomo, kai jie sugriauna viską, kas vyksta automobilių pasaulyje. Naujų automobilių apžvalgos, apsipirkimo patarimai, ekologiškas vairavimas, elektromobiliai, klasikiniai automobiliai ir daugybė puikių svečių. Tai „Consumer Guide Car Stuff Podcast“.

Epizodas: 221

Transliacijos data: 2024 m. gegužės 20 d

Svečias: Kirkas Bellas

Jill šią savaitę vairuoja elektrinius Chevys. Jos vietoje yra abu Sons of Speed, Paul Herrold ir Brendan Appel. Pokalbis prasidėjo Tomu, atkreipdamas dėmesį į Jill nerimą dėl Chevy sprendimo atsisakyti Apple CarPlay ryšio iš būsimų elektromobilių gaminių. Brendanas pakartojo Džilės nuotaikas ir pažymėjo, kad šis žingsnis greičiausiai atstumtų tam tikrą skaičių vartotojų.

Paulius pasidalijo savo nuomone apie neseniai įvykusį NHRA Nationals renginį Route 66 Raceway Elvude, Ilinojaus valstijoje. Jis apibūdino garsą ir apčiuopiamą variklio daužymą, kuris apibūdina NHRA įvykį. Paulius rekomenduoja naudoti nemokamus ausų kištukus.

Paulas ir Brendanas aptarė naują peržiūros vaizdo įrašą, pasiekiamą „TikTok“. Vaikinai neseniai paskelbė trumpą „Genesis G70“ mažojo sedano apžvalgą. Brendanas, be kitų privalumų, gyrė puikų automobilio vairo pojūtį.

Tomas pasidalijo įspūdžiais apie neseniai apžvelgtą hibridinį sedaną „Volvo S90 Recharge“, įkraunamą įkraunant. Tomo įspūdžiai dažniausiai palankūs, tačiau automobilis toli gražu nėra tobulas. Vis dėlto atrodo puikiai.

Antrame segmente įgula sveikina Kirką Bellą iš Motor Authority. Kirkas pasidalijo savo įžvalgomis apie superautomobilių rinkos būklę ir tai, kas apibūdina transporto priemonę kaip super automobilį. Kirkas taip pat aptarė savo požiūrį į didelio našumo transporto priemonių elektrifikavimą.

Tai trečiasis segmentas, Paulas ir Brendanas yra pavaldūs Tomo „Still Stick? viktorina. Ekipažas aptarė naujausius elektromobilių pardavimo skaičius, pažymėdamas, kad nors Tesla pardavimai smarkiai mažėja, novatoriškas elektromobilių gamintojas vis dar dominuoja Šiaurės Amerikos rinkoje. Be to, reikėtų pripažinti, kad neseniai pagerėjo „Ford“ elektromobilių pardavimas.

Route 66 Raceway

Genesis G70 vaizdo įrašas

Tomo Volvo S90 Recharge apžvalga

Automobilių valdyba

Kirko „Aston Martin Vantage“ apžvalga

Kirko Maserati MC20 apžvalga

Kirko „Porsche 911 GTS“ apžvalga

Daugiau Tesla naujienų ir apžvalgų

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita