Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaAUTOSkelbiamas Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vadovo konkursas

Skelbiamas Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vadovo konkursas

A. Blinkenas.

JAV prezidentas Joe Bidenas (Džo Baidenas) trečiadienį vyks į Izraelį išreikšti solidarumo po kruvinų „Hamas“ išpuolių, pranešė valstybės sekretorius Antony Blinkenas (Entonis Blinkenas).

D. Tuskas.

Lenkijoje suskaičiavus beveik visus balsus nacionaliniuose rinkimuose, kuriuose dalyvavo daugiausiai rinkėjų nuo komunizmo žlugimo, anksti antradienį buvo paskelbta, kad proeuropietiška opozicija turėtų laimėti daugumą parlamente.


Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį atvyko į Kiniją susitikti su Xi Jinpingu (Si Dzinpingu), siekdamas stiprinti santykius aukščiausiojo lygio konferencijoje, kurią temdo Izraelio ir palestiniečių kovotojų grupuotės „Hamas“ karas.


Izraelis naktį smogė „Hezbollah“ taikiniams Libane, teigiama Izraelio kariuomenės pareiškime ankstyvą antradienį.


Belgijos federalinis prokuroras, kuruojantis terorizmo bylas, pradėjo tyrimą dėl išpuolio, per kurį pirmadienio vakarą Briuselyje žuvo du žmonės, naujienų agentūrai AFP pranešė atstovas spaudai.

Veiksmai: planuojama, kad jau šią savaitę daugiabučių namų gyventojų radiatoriai pradės šilti.

Klaipėdoje jau planuojama pradėti šildymo sezoną. Tai lemia vėstantys ir lietingi orai – temperatūra šią savaitę dienomis neviršys 12 laipsnių šilumos.


Nuo praėjusio penktadienio šalyje stebima gerai organizuota kibernetinė ataka. Ja siekiama sutrikdyti specialiųjų tarnybų darbą ir sukelti paniką visuomenėje. Per kelias dienas policija gavo per 2,5 tūkst. elektroninių laiškų su netikrais grasinimais, kurie toliau nesiliauja.

Asociatyvi nuotr.

Pasieniečiai nutraukė Nemune pramogavusių vyrų išvyką, kai paaiškėjo, kad valtį vairavo neblaivus Mažeikių rajono gyventojas.

Saulius Pocius

Jei norėtute be vizos žvilgtelėti į prūsiškas Rusijos platybes – jokios problemos. Nuvykite į Rusnę, kur tas koloradų tyrinėtojas su pavogta mergaite nudreifavo į RF, ir pamatysite, kaip dailiai atrodo išorinė NATO siena. Vos už kelių metrų plaukioja rusų kateris, o jame – vyrai kamufliažine apranga. Gal žvejai, gal kontrabandininkai, o gal GRU su meškerkočiais – tik tenykštis majoras Sioma Zalupkinas žino. Ramu, kaip Izraelyje iki ano šeštadienio – esą mūsų pasienyje situacija kontroliuojama. Tik kas ją kontroliuoja ir kas tas kontrolierius, niekas iki šiol nepatyrė. Gal tai tik vaizdo kamera ant gairės, gal nematoma pasieniečių kuopa su alebardomis, o gal tik pats šventas naivumas.


Prezidento vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Kęstutis Budrys sako, kad praėjusią savaitę Lietuvoje kilusi melagingų pranešimų apie sprogmenis įvairiose įstaigose lavina atskleidė tarnybų reagavimo spragas.

Puslapiai

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -