Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTOVartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as 220 serija: naujasis „Subaru Forester“, „So Long...

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as 220 serija: naujasis „Subaru Forester“, „So Long Malibu“, „Viskas apie Nikola ir nulinės emisijos krovinių gabenimą“ | Kasdienis važiavimas


Ar kuro elementai gali padaryti antžeminį transportą tvaresnį?

Viskas apie Nikola
Viskas apie Nikola

Nesvarbu, ar vairuojate automobilį, ar jums reikia automobilio, ar tiesiog retkarčiais pasivažinėjate su draugais, atėjote į reikiamą vietą. Prisijunkite prie Džilės ir Tomo, kai jie sugriauna viską, kas vyksta automobilių pasaulyje. Naujų automobilių apžvalgos, apsipirkimo patarimai, ekologiškas vairavimas, elektromobiliai, klasikiniai automobiliai ir daugybė puikių svečių. Tai „Consumer Guide Car Stuff Podcast“.

Epizodas: 220

Transliacijos data: 2024 m. gegužės 13 d

Svečias: Kristianas Apelis

Jill ir Tomas šią savaitę atidarė atsisveikindami su „Chevrolet Malibu“. „General Motors“ nutraukia ilgai eksploatuojamo vidutinio dydžio modelio, kurį pastaraisiais metais buvo galima įsigyti tik kaip sedaną, gamybą, kad būtų sukurta erdvė visiškai naujam „Chevrolet Bolt EV“.

Šeimininkai taip pat išreiškė sumišimą dėl neseniai „Tesla“ atleidimo iš įmonės įkrovimo tinklo darbuotojų. Tomas pakomentavo gandą, kad „Tesla“ gali skirti įkrovimo skyrių dėl galimo atjungimo.

Dar pirmajame segmente Jill dalijasi savo įspūdžiais apie atnaujintą Subaru Forester, kuris pasižymi atnaujintu stiliumi, patobulintais salono susitikimais ir patobulintu ryšiu. 2025 m. Forester bus greitai parduodamas.

Antrame segmente laidos vedėjai sveikina Christianą Apelį iš Nikola. Pasaulinis Nikolajaus produktų ir programų vadovas Christianas papasakojo apie naujas bendrovės vandenilio degalines, dabartinius kuro elementų ir elektrinius sunkvežimius bei ateities planus, susijusius su nulinės emisijos transporto priemonių gamintoju.

Paskutiniame segmente Jill yra pavaldi Tomo „Ar tai Pontiac? viktorina, o šeimininkai trumpai paplepėjo apie vykstantį „Nissan“ gaminių išpardavimą, į kurį įtrauktos didžiulės paskatos populiariems modeliams.

Daugiau Tesla naujienų ir apžvalgų

Daugiau Malibu naujienų ir apžvalgų

Jill's Subaru Forester apžvalga

Nikola

Daugiau Pontiac naujienų ir apžvalgųSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita