Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaReceptaiKlasikinis „Bushwacker“ gėrimas – virėjų pora

Klasikinis „Bushwacker“ gėrimas – virėjų pora


The Bushwacker gėrimas yra tarsi šokoladinio pieno kokteilio ir piña colados mišinys! Šis girtas šaldytas kokteilis pasižymi Kahlua ir creme de cacao.

Bushwacker Gėrimas stiklinėje su vyšnių ir šokolado drožlėmis

Štai šaldytas kokteilis, kuris priblokš jūsų mintis savo kreminiu, šokoladiniu skoniu: Bushwacker gerti! Tai lygiomis dalimis gaivus ir sodrus – iš esmės šokoladinio pieno kokteilio ir piña colados mišinys.

Kodėl mums patinka šis receptas: „Bushwacker“ yra sodriai glotnus su šokolado, kavos ir vanilės natomis. Jis puikiai tinka gurkšnoti prie baseino kaip vasaros kokteilį arba kaip desertinį gėrimą bet kuriuo metu, kai svajojate apie saulę. Štai viskas, ką reikia žinoti, kad tai padarytumėte!

Bushwacker kokteilio ingredientai

„Bushwacker“ yra šaldytas kokteilis, pagamintas iš romo, Kahlua, kakavos kremo, kokoso grietinėlės ir pieno, žinomas dėl savo kreminės tekstūros, saldaus skonio ir gaivaus kvapo. Išrastas aštuntajame dešimtmetyje Sent Thomase, JAV Mergelių salose, nuo tada jis išpopuliarėjo Floridoje ir Amerikos pietuose. Kas yra Bushwacker? Šis šaldytas girtas pieno kokteilis pagrįstas šiais ingredientais, sumaišytais iki tobulumo:

 • Romas: Tamsus romas yra įprastas Bushwacker, tačiau galite naudoti sendintą arba baltąjį romą. Mėgstame šį gėrimą su sendintu romu (auksiniu arba añejo), nes jame jaučiamos subtilios vanilės, kokoso ir karamelės skonio natos.
 • Kahlua: Kahlua yra kavos likeris, pagamintas Meksikoje. Galite naudoti kitų rūšių kavos likerį, pavyzdžiui, Tia Maria.
 • Kakavos kremas: Šis šokoladinis likeris turi pieno kokteilio skonį.
 • Kokosų grietinėlė: Būtinai nusipirkite kokosų grietinėlę, saldintą gėrimų sirupą (ne kokosų grietinėlę, kuri yra kitoks produktas).
 • Pienas ir ledas: Čia tinka bet kokios rūšies pienas, nuo 2% iki nenugriebto iki pieno, pavyzdžiui, avižų ar migdolų pieno. Viską sumaišykite su ledu, kad pagamintumėte „Bushwacker“!

Istorija už vardo?

„Bushwacker“ buvo išrastas „Ship's Store Pub“ Sent Thomase, JAV Mergelių salose 1975 m. kaip atogrąžų „White Russian“ sukinys, kurį sukūrė barmenė Angie Conigliaro ir vadybininkas Tomas Brokampas. Matyt, jie pavadino jį svečio šuns, afganų skaliko vardu Bushwack!

Bushwacker Gėrimas stiklinėje su šokolado drožlėmis ir vyšniomis

Kaip pasigaminti „Bushwacker“ gėrimą: žingsnis po žingsnio

Kai tik gausite savo specialius alkoholinius gėrimus, Bushwacker gėrimą bus lengva sumaišyti! Štai ką daryti (arba pereikite prie viso recepto):

 • 1 žingsnis: Į maišytuvą sudėkite po 2 uncijas (¼ puodelio) kiekvieno romo, Kahlua, kakavos kremo, kokoso grietinėlės ir 2% pieno. Įpilkite 3 puodelius ledo ir sumaišykite.
 • 2 žingsnis: Supilkite į stiklinę ir papuoškite šiaudeliais. Papuoškite maraschino vyšnia klasikiniam pristatymui. Gėrimas linkęs atsiskirti, o tai normalu: gerdami tiesiog išmaišykite jį šiaudais!

Pro patarimas: „Bushwacker“ gėrimo likeriuose nėra pieno produktų, todėl iš avižų pieno lengva pasigaminti kokteilį be pieno arba veganišką kokteilį.

Kas yra creme de cacao?

Nepaisant to, ką manote, kakavos kremas nėra kreminis arba pagamintas iš pieno! Šis ypatingas likeris yra vienas seniausių. Čia daugiau apie tai:

 • Kakavos kremas yra šokoladinis likeris, kurio galima įsigyti tiek balto, tiek tamsaus. Tai turbūt vienas pirmųjų alkoholinių gėrimų, pagamintų 1600-aisiais vienuoliai po to, kai kakavos pupelės buvo sugrąžintos į Europą iš Amerikos (šaltinis). Originaliame „Bushwacker“ buvo tamsus kakavos kremas, tačiau baltą lengviau rasti ir tai, ko čia reikia.
 • Koks yra creme de cacao skonis? Baltasis creme de cacao skonis kaip pieniškas šokoladas su vanilės natomis. Tamsumo skonis turtingesnis juodojo šokolado natomis.
 • Ar verta pirkti? Taip, jei mėgstate desertinius gėrimus! Naudokite jį gamindami kakavos gėrimus, tokius kaip Brandy Alexander, Chocolate Martini ar Grasshopper.

Ieškokite kokoso grietinėlės

Kitas svarbus Bushwacker gėrimo ingredientas: kokoso grietinėlė! Jei perskaitėte vieną dalyką šiame straipsnyje, atkreipkite dėmesį į tai: pirkite kokoso, o ne kokosų kremą! Koks skirtumas? Štai ką reikia žinoti apie kokosų ir kokosų kremą:

 • Kokosų grietinėlė yra saldintas gėrimų sirupas, pagamintas iš kokosų grietinėlės ir cukraus. Jis parduodamas patogiuose išspaudžiamuose buteliuose (populiarus prekės ženklas yra Coco Real). Kokosų kremą lengva rasti internete arba alkoholinių gėrimų parduotuvėse. Sunaudokite kokosų kokteilių, tokių kaip Piña Colada, Chi Chi, Painkiller ar Coconut Martini, likučius.
 • Kokosų kremas yra nesaldintas, labai tirštas ir stipraus kokoso skonio. Paprastai jis parduodamas skardinėse šalia kokosų pieno. Kokosų kremas gaminamas atšaldžius kokosų pieną ir nugriebiant grietinėlės sluoksnį, kuris plaukia į viršų. Venkite jo naudoti kokteiliuose!

Pro patarimas: jei netyčia nusipirkote kokosų kremą, vis tiek galite išsaugoti savo Bushwhacker gėrimą! Vietoj 2 uncijų kokoso grietinėlės naudokite 1 unciją kokosų kremą ir 1 unciją paprastą sirupą.

Naudokite Kahlua arba bet kokį kavos likerį

Paskutinis „Bushwacker“ gėrimo ingredientas yra „Kahlua“, populiarus kavos likerio prekės ženklas. Čia daugiau apie tai:

Bushwacker gėrimas

Daugiau saldžių ir šaldytų gėrimų

„Bushwacker“ yra vienas iš saldžių kokteilių ir šaldytų alkoholinių gėrimų šeimos. Štai keletas susijusių gėrimų, kurie jums gali patikti:

Dažnai užduodami klausimai

Kas tiksliai yra Bushwacker?

Šis šaldytas kokteilis yra tropinis romo, kavos likerio, kokoso grietinėlės, tamsaus kakavos kremo ir grietinėlės arba pieno mišinys. Jis žinomas dėl savo kreminės tekstūros, saldaus skonio profilio ir gaivaus smūgio.

Ar Bushwacker stiprus?

Paprastai tai nėra pernelyg stiprus gėrimas, tačiau jame yra pakankamai alkoholio, kad juo būtų galima mėgautis atsakingai.

Koks yra Bushwacker skonis?

Dominuoja šokolado ir kokoso skoniai su kavos ir romo užuominomis. Kremiškumas suteikia prabangų pojūtį burnoje, o bendras skonis yra saldus ir gaivus.

Ar „Bushwacker“ panašus į „Piña Colada“?

Nors abu yra kreminiai ir atogrąžų, Piña Colada pasižymi romu, ananasų sultimis ir kokoso grietinėle. Bushwacker prideda kavos likerio, tamsaus kakavos grietinėlės ir praleidžia ananasų sultis, todėl gaunamas šokoladinis ir kavos skonis.

Koks romas geriausiai tinka Bushwacker?

Tamsus romas yra tradicinis pasirinkimas, pasižymintis gilesniu skoniu, palyginti su šviesesniu romu. Tačiau romą (anejo) galite brandinti ir pasiekti puikių rezultatų. Baltasis romas taip pat tinka ir yra paprastesnio skonio.

Ar galiu naudoti kitokio tipo pieną?

Taip! Rinkitės nenugriebtą pieną, jei norite sodresnės tekstūros, arba nugriebtą pieną, jei norite lengvesnio varianto. Taip pat galite naudoti pieną be pieno, pavyzdžiui, avižų ir migdolų pieną, todėl šis gėrimas yra veganiškas ir be pieno.

Koks yra geriausias būdas aptarnauti „Bushwacker“?

Patiekite savo Bushwacker atšaldytoje uragano stiklinėje, kad suteiktumėte šventinį prisilietimą. Papuoškite maraschino vyšnia klasikiniam pristatymui.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramąstalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Bushwacker gėrimas yra tarsi šokoladinio pieno kokteilio ir piña colados mišinys! Šis girtas šaldytas kokteilis pasižymi Kahlua ir creme de cacao.


 • 2 uncijos (¼ puodelio) brandintas, baltas arba tamsus romas*
 • 2 uncijos Kahlua
 • 2 uncijos creme de cacao (baltas arba tamsus; mes naudojome baltą)
 • 2 uncijos kokosų grietinėlė
 • 2 uncijos 2% pieno
 • 3 puodeliai ledas
 • Garnyrui: tarkuotas šokoladas arba tarkuotas muskato riešutas, kokteilinė vyšnia (nebūtina)


 1. Sudėkite visus ingredientus į trintuvą ir plakite iki vientisos masės.
 2. Jei norite, papuoškite šokoladu arba tarkuotu muskato riešutu. Įdėkite šiaudelių ir patiekite. (Galite maišyti su šiaudeliu, kai gėrimas pradės skirtis.)

Pastabos

* Šiame gėrime mėgstame naudoti sendintą romą, nes jis suteikia ąžuolo ir vanilės atspalvių. Bet tinka ir baltas, arba tamsus romas.

 • Kategorija: Gerti
 • Metodas: Blenderis
 • Virtuvė: Kokteiliai
 • Dieta: Vegetaras

Raktiniai žodžiai: Bushwacker gėrimasSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita