Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSPaaiškėjo LKL finalinių kovų tvarkaraštis – Kas vyksta Kaune

Paaiškėjo LKL finalinių kovų tvarkaraštis – Kas vyksta Kaune


„Betsafe-LKL“ pusfinaliuose likus daugiausiai mačams, paaiškėjo, kokia tvarkaraščiu abu finalų serijos, nuo pusfinalių baigties.

Kol didžiajame ir mažajame finale savo varžovų laukia atitinkamai Kauno „Žalgiris“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelis“, abu Vilniaus klubai – „Rytas“ ir „Wolves Twinsbet“ – vis dar aiškinasi, kuris iš jų kausis dėl aukso, o kuris – dėl bronzos .

Jei „Rytas“ gegužės 30 d. (ketvirtadienį) iškovos pergalę, pusfinalio serija baigsis rezultatu 3:1.Tokiu atveju, mažasis ir didysis finalai startuotų atitinkamai birželio 2 ir 3 d. (sekmadienį ir pirmadienį).

Bronzinės serijos datos tokiu atveju būtų birželio 2, 4, 7 bei 9, 11 (jei prireiktų) dienos. Didžiojo finalo mačai vyktų birželio 3, 5, 8 bei 10, 12 (jei prireiktų) dienomis.

Jei „Wolves Twinsbet“ būsimame mače atstatys lygybę pusfinalyje ir serijos nugalėtojo klausimas spręsis penktajame susitikime birželio 1 d. (šeštadienį), tuomet mažasis ir didysis finalai prasidėtų atitinkamai birželio 4 ir 5 d. (antradienį ir trečiadienį).

Tokiu atveju serija dėl bronzos vyktų birželio 4, 6, 9 ir 11, 13 (jei prireiktų) dienomis, o auksinio finalo mūšiais – birželio 5, 7, 10 ir 12, 14 (jei prireiktų) dienomis.

Primename, jog tiek didžiojo, tiek mažojo finalo serijos kaunamasi iki trijų pergalių.

Daugiau naujienų skaitykite čia.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita