Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSUž išpuolį ir muštynes ​​degalinėje Kaune – laisvės atėmimas – Kas vyksta...

Už išpuolį ir muštynes ​​degalinėje Kaune – laisvės atėmimas – Kas vyksta Kaune


Šiandien Kauno apygardos teismas nuteisė SS už tai, kad jis 2023 m. liepos 24 d., apie 18.35 val., degal Kaune, automobilių stovėjimo aikštelėje, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kas turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui, nesilaikydamas elementarių elgesio taisyklių ir moralės normų, dėl menkavertės dingsties, ty dėl to, kad nukentysis, norėdamas įsėsti į savo lengvą, prižiūrėtą automobilio „Mercedes Benz“ priekines keleivio pusėsreles, kitų akivaizdžioje vietoje du įžūliai kibti prie nukentėjusiojo ir i šį ne pagarbiais žodžiais, gali suduoti plūduriuojam dešine ranka į veidą, po ko, nukentėjusiajam nukentėjusiajam dėl šio smūgio ir suėmimo kaltinamojo kairę ranką bei kūnu prirėmus jį prie automobilio „Mercedes Benz“ kėbulo, atsakingas dešine ranka iš kelnių juosmens dalies išsiėmė peilį ir tyčia sudavė mažiau kaip tris smūgius peiliu nukentėjusiajam į rankas bei pilvą, kas vertina kaip sunkus sveikatos sutrikimas. Tokiu būdu viešoje vietoje, įžūliu elgesiu, ignoruodamas elementarias elgesio taisykles ir visuotines priimtas moralės normas, SS demonstravo nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką bei tyčia dėl chuliganiškų paskatų sunkių žmonių.

Nagrinėjant baudžiamąją bylą esančius įrodymus, teismas padarė išvadą, kad SS dūrė nukentėjusiajam peiliu vien tik dėl to, jog nukentėjusysis prižiūrėjo jo automobilio dureles, tokia SS reakcija į iškeltą teismo sprendimą buvo aiškiai neadekvati, rašoma Kauno apygardos pranešime. Nors įvykis truko gana trumpą laiko tarpą, tačiau tai, kad degalinėje buvę žmonės buvo šokiruoti ir išsigandę, patvirtino teisiamojo posėdžio metu apklausti liudytojai. Liudytojai nurodė, kad šis įvykis juos sukrėtė, jie su mažamečiais vaikais tą dieną neišvyko į suplanuotą kelionę, degalinėje tą dieną buvo daug žmonių, po smūgių peiliu žmonės pradėjo būriuotis, žiūrėkite, kas vyksta, žmonių įvykis stebėjo iš daugiabučių namų balkonų. Tai, kad buvo sukrėsta, nurodė ir nuketėjusioji. Dėl to nekilo jokių abejonių, kad dėl tokių atsakingų veiksmų buvo sutrikdyta visuomenės rimtis ir tvarka.

Kaltinamasis SS tikrai yra inkriminuotų nusikaltimų faktinės, ne kartą atsiprašė nukentėjusiųjų, neigiamai vertino savo poelgį, krimtosi dėl padarytų veiksmų ir atlyginamas padarytas žalas, stengėsi sušvelninti nusikalstamos veikos padarinius, todėl teismas pripažino jo sunkinamą aplinkybę, kad jis prisipažino padaręs nusikalstamas veikas ir nuoširdžiai gailisi.

Kaltinamasis atlyginimas Kauno teritorinės ligonių kasos 284,85 Eur dydžio civilinį ieškinį, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Kauno skyriaus 4 759,15 Eur dydžio patikslintą civilinį ieškinį, nukentėjusiajam pagal susitarimą atlyginimo dalį žalos, o kito įsipareigojimo atlyginti, pripažino nukentėjusiosios pareikštą 1 000 Eur dydžio sumą. civilinį ieškinį, bet dėl ​​jo dydžio paliko spręsti. Atsižvelgiant į tai, kaltinamajam teismas pripažino atsakomybę švelninančią aplinkybę, kad kaltininkas savo noru atlygino padarytą žalą.

Byloje yra pakankamai duomenų, leidžiančių teigti, jog įvykio metu SS buvo apsvaigęs nuo alkoholio, nemotyvuotą, agresyvų atsakingą jūsų viešumą vietoje s vietoje peiliu nepažįstamam šį negalima paaiškinti niekuo kitu, kaip tik padaro alkoholio įtaką nusikaltimą, todėl SS sunkinančia aplinkybe teismas pripažino tai, kad SS nusikalstamas veikas padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, ir ši aplinkybė turėjo įtakos nusikalstamų veikų padarymui.

Prokuroras prašė pripažinti pavojingu recidyvistu, tačiau teismas nurodė, kad pastaruoju metu buvo padarytas labai didelis nusikaltimas, kuris nesukėlė pasekmių nukentėjo sveikatai ir gyvybei, sunkiu nukentėjusysis priėmė sunkų atsiprašymą. Dėl to jis nepripažintas pavojingu recidyvistu.

Teismas SS skyrė galutinę subendrintą 3 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, bausmės pradžią skaičiuojant nuo nuosprendžio paskelbimo dienos.

Teismas nukentėjusiosios civilinį ieškinį tenkino iš dalies ir priteisė jai iš SS 500 Eur neturtinei žalai atlyginti ir 5 procentų dydžio metines palūkanas nuo atlyginimo 500 Eur sumos nuo sprendimo įsiteisėjimo dienos iki žalos atlyginimo. Taip pat teismas nutraukė civilinį procesą: dėl Kauno teritorinės ligonių kasos 284,85 Eur dydžio civilinio ieškinio, kadangi civilinis ieškovas civilinio ieškinio atsisakė; dėl Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Kauno skyriaus 4 759,15 Eur dydžio patikslinto civilinio ieškinio, kadangi žala buvo atlyginta. Tai pat nutraukė civilinį procesą dėl nukentėjusiojo pareikšto 12 000 Eur dydžio civilinio ieškinio dėl neturtinės žalos atlyginimo, kadangi buvo sudaryta taikos sutartis.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam gydymui.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita